+3

Karadeniz demek..Tabiki güzel olurdu burada tatil yapmak.Ancak ben Karadeniz'de yüzmek istemem.Çok akıntı var diye biliyorum.Bir de sıcak seviyorum.Güneye gitmem lazım.Akdeniz insanıyım..

3 0
paylaş
1 yorum
+2

denizi olan her yer bana huzur verir. sadece yüzmeye gerek yok, akşam serinliğinde o sahil kenarlarında bir kahve bile içmek bile bana yeter :)

2 0
paylaş
+2

sıcaklarda deniz ortamı güzel oluyor evet.neresi ki bura acaba :))

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Denize sıfır yerlerde tatil yapmak isterdim ve burası harika bir yer

2 0
paylaş
+6

@papatyalı Evet burası çok güzel bir yer. Hem manzara seyrediyorsun, hemde çayını içiyor, yemeğini yiyorsun. Ben burada manzaraya karşı resim çekmeyi tekeferige binmeyi seviyorum.

+4

Doğasıyla manzarasıyla çok güzel bir yer olduğu belli. Bence herkes burada tatil yapmak ister. Teleferik de varmış. Hiçbir şey yapamazlarsa teleferiğe binip manzarayı seyrederler.

4 0
paylaş
+4

Tatil tatildir. Her yerde güzel olabilir. Ve evet ben de burada tatil yapmak isterdim. Yeni yerler keşfeder, yeni insanlar tanır ve bol bol fotoğraf çekerdim yahu

4 0
paylaş
+4

Fotoğraftaki yeri çıplak gözle görmek nasip oldu.. Ordu Boztepe burası.. Gerçi programdaki kayma yüzünden teleferiğe binme fırsatı bulamadık ama yine de güzeldi orada geçirdiğimiz zaman.. Ancak tatil için düşünmem yine de Boztepe'yi.. Tatil yapacaksam kesinlikle güneye inerim ben :-)

4 0
paylaş
+2

Olmaz mı hele şu aralar öyle bir güzel olur ki acayip bir şekilde tatil yapasım var.

2 0
paylaş
+3

Tabi güzel olur manzara harika

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler