0

yaşadıgınız yer apartman ise gider komşulardan da imza alman gerekiyor ve savcılıga gibip başvurunu yapcaksın ancak o halde

0 0
paylaş
+2

ilk önce onları uyarmanız gerekiyor. eğer hala aynı davranışları sergiliyorlarsa bu sefer polis çağırın. eğer polisleri de bir şekilde atlattılarsa savcılığa gidip onlar hakkında suç duyurusunda bulunabilirsin toplum huzurunu bozmaktan dolayı.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

o zaman diğer arkadaşımızın dediği gibi apartmandaki diğer komşulardan izin alıp savcılığa başvurmak daha iyi olacaktır diye düşünüyorum, @sorucevapla

1 0
paylaş
0

@kinetix her gün ailesi arasında kavga ediyorlar tamam özel alanları ama mübareklerin sesleri borazan gibi belediyenin anonsuna başvuru yapsalar anons olarak işe başlarlar.

0 0
paylaş
+1

hahahha :D :D doğrudur @sorucevapla bazı insanların sesi o kadar yüksek çıkıyor maalesef. ama bunu da sürekli bağırıp çağırarak, komşularda rahatsız edilmez ki yani. ama bak savcılıktan bir kez çağırılsınlar, büyük ihtimal sesleri o kadar çıkmaz.

1 0
paylaş
0

@kinetix adamı bir görsen uçurtma gibi o kadar ses neresinden çıkıyor acaba bir tokat vursam ölür herhalde :)

0 0
paylaş
2 yorum
+1

töbe yaa :D :D @sorucevapla hep beklenilmeyen kişiler şaşırtır ya zaten insanı. yani o yüzden pek şaşırmadım desem yeri yani.

1 0
paylaş
+1

Zabıtada staj yaptığım zaman sürekli komşu gürültüsü şikayetleri geliyordu. Zabıtaya başvur bakalım ilgilenirler belki.

1 0
paylaş
+1

aaa... evettt... @ahme0t759 arkadaşımızın dediği de doğru @sorucevapla bende belediyedeyken çağrı merkezimize çok komşu şikayeti düşerdi. çağri merkezindeki arkadaşlar zabıtaya yönlendiriyordu hemen şikayeti.

1 0
paylaş
+1

@ahme0t759 @kinetix mantıklı zabıtada birçok tanıdığım kişiler var, İŞKUR un geçiçi işçi programında iken tanışmışlığım onlara danışayım bakalım neler olacak. Teşekkür ederim.

1 0
paylaş
+1

polise şikayet ederim

1 0
paylaş
0

Bu sene bir hukuk dersinde görmüştüm..Eğer çok rahatsızsanız site sahibine yöneticisine vs. ilk önce gidip onu bilgilendirmeniz dogru olur.Eğer sorun çözülmezse dava bile açma hakkınız var..

0 0
paylaş
0

Apartmanda bulunan tüm apartman sakinleri toplu dilekçe ile Kaymakamlık ya da Valilik makamlarına başvurmalıdırlar, yine apartman yönetimi olarak karar alınmalıdır, Polis Merkezi ve savcılığa dilekçe ili şikayette bulunmaları gerekmektedir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.