+7

Etkileyebilir. Ahmetesor kılavuzunda eleştiriye açık oldukları belirtiliyor. Ama abartılmamak şartı ile. Bonustan yakınırken sistemi kötülersek elbette ki olumsuz bir getirisi olacaktır. Yoksa geyiğine zalım bonuslar neden gelmiyorsunuz gibi konuların açılması kimse için sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

7 0
paylaş
3 yorum
+4

Ben öyle düşünmüyorum açıkçası, site içerisindeki olumsuz durumlardan yöneticilerin mutlaka haberdar olması şart. Yani ortada bir problem var ise üyelerin bu durumu ısrarla bildirmesi sitenin bu konu üzerinde daha çok çalışma yapması gerektiğini belli etmiş oluyoruz.

4 0
paylaş
+4

Onu bunu bilmem de bazen dert yakından da yakınmasan da bonus AP vermedi mi hiç vermiyor. Yakınmak da övmek de sevmek de hiç bir işe yaramıyor.

+1

Bu tarz konuşmayalım Özaman arkadaşlar

1 0
paylaş
+4

Yalnız dert yanmak bende olumlu etki bırakıyor. Ne zaman bir isyan mesajı yazsam bonus gelmiyor diye o cevabıma bonus geliyor. Bununla ilgili konu açıp kendim cevap verdiğimde de geliyor. Bence sistem seviyor bunu. :))

4 0
paylaş
+2

Abartılı yorumlar yapmadan ve siteyi fazla eleştirmeden bonus ap lar için yorum yapmanın bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Hatta nşr kaç aydır bonus ap lar üzerine bir çok yorum yapılmakta olup, cevaplardan bonus kazandığımız da çok oluyor.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Şikayet var sitesinde bu konu hakkında bir şikayet okumuştum bir kişi yöneticileri eleştirdiği için hesabı kapatılmıs ve ve hesabin icndeki 50 tl si gitmis eğer doğru ise eleştirmek bazı şeyler goturebilir

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.