+4

Su ne renktir ? Peki suyun hafızasının olduğunu ve canlı olduğunu biliyormusunuz?

Suyun rengi hakkında bilginiz varmı? Peki şu ritüelleri hakkında bilginiz varmı ? Su tamamen canlıdır iki avcunuzun arasına alıp niyet ederek istediklerinizi bikac defa tekrarlayın ve suyu için. Mucizelere şahit olun.

Su ne renktir ? Peki suyun hafızasının olduğunu ve canlı olduğunu biliyormusunuz?
    -   Sağlık
4 0
7 yanıt   -  
+3

Bu gerçek olan bir şey mi cidden :D Deneriz gerçekse..

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Suyun bir rengi yoktur saydamdır evet suyun hafızası vardır ona iyi davranirsaniz iyi bir suya dönüşür kötü konusursaniz kötüye dönüşür hata bu hafızası sayesinde de dualarinizi gerceklestire bilirsiniz .

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Su şeffaf renktedir ancak canlılığı ve hafızasıyla ilgili bir bilgim yoktur :)

2 0
paylaş
1 yorum
+1

o zaman su canlıysa suya girmek günahmı acaba ayrıca su canlı olamaz

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Gerçekten bilmiyodum hafıza ve canlılığı biryerden duymuştum ama su üzerine değildi çiçek büyümesi üzerineydi
Aaa aklıma geldi hoca anlattı bunu bize
Bir toplantı oluyo iş toplantısı ama tartışma çıkıyo toplantıda sonra kavga yumruk küfür herşey havada uçuşuyo en son duruyolar soluklanıyolar sonra odaya giren bir sekreter bakıyo bütün adamlar ölmüş otopsi sonucu zehirlenmeden dolayı olmuş gıda zehirlenmesi ancak işin tuhaf tarafı odada sadece su varmış başka birley yokmuş ne bir kırıntı ne de bir yemek tozu falan

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Suyun herhangi bir rengi yoktur ki saydamdır. Ancak hafıza konusunda herhangi bir bilgim yok maalesef. Suya konuşmak diye birşey var ama dertlerini anlatmak adına.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Su renksizdir.Su hayatımızın her alanında var.Yaşamak için suya ihtiyacımız var.Dünya nın 4/3 ü sula kaplı.Erkeklerin vücudunun %60 ı ,çocukların %65-70 i ,kadınların vücudunun %50 si sudur.Bu durumda su vazgeçilmezimizdir. Su ritüelini duydum.Hatta bir japon adamı bununla ilgili bir çalışma yapmıştı.Su ya sevgi ve güzel sözler söylemiş.Sonra dondurmuş.Bazı sulara da hiç bir şey dememiş.Bunların mikroskop ile incelediğinde,farklı figürler görmüş.Bu çok büyük bir mucize.Dolayısıyla suya okunan iyi niyetlerin ,düşüncelerin olumlu sonuçlar doğuracağını düşünüyorum.Bir de inancın insanı ne kadar etkilediğini ve kalben istenen şeylerin olduğunu düşünüyorum.Allah herkesin kalbine göre versin

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler