+1

Buyuk ihtimal ondan. Yani kimse girmiyor artik 1 eylulden beri. Yaniii.. ap kazsnimi da pek yok biliyorsun. Dantesin ap kazanimi artacak aciklamasindan sonra da tik yok yani. O yuzden bu sebepten dolayi girmiyorlar diye dusunuyorum.

1 0
paylaş
+1

Ona kesim bir şey diyemem arada böyle sessizlik var sitede. Bencede sohbet muhabbet ve daha çok Ap olursa daha çok kişi aktif olur. Site canlanır. Birde insan bazen soğuyor ben hep söylüyorum. Arkadaşlar karşılıklı kazanmak için soru ve cevaplara beğeni atın nafile boş. Bakıyorsun bir soruya. 10 cevap verilmiş soruya gelen beğeni 2 tane. Ya yorumu yazan kişi birde soruya 1 saniye tık atsa olmazmı. yani beğense soru sahibide kazanır.

1 0
paylaş
+2

Mağaza sistemini beğenmedim hem kazanç yok hemde insanlar para kazanamıyor böyle olmaz tabi ki kimse girmez ya eski sisteme dönmeleri lazım yada düzenlemeler lazım ama radikal değişim lazım.

2 0
paylaş
0

Evet şuan mağaza sistemi yüzünden kimse yok sanırım.Daha çok nakit sevdiği için üyeler mağaza cazip gelmedi sanırım.Ama mağazadaki ürün çeşidi çoğalırsa güzel olur diye düşünüyorum.Sonuçta ihtiyaçlarımızı karşılarız.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler