+3

İnstagramda genelde 2 saat vakit geçiriyorum ama ahnete sorda yaklasık 5 saat oldu bugun başlamama rağmen

3 0
paylaş
+3

Allah bilir bir girip bir çıkıyoz 5-6 saat olabilir

3 0
paylaş
+1

İş saatlerine göre değişiyor ama en az iki saat giriyorum bir vaktimin çoğunu buraya ayırıyorum

1 0
paylaş
+1

Günden güne değişmektedir. Bazı günler en fazla 1-2 saat sosyal medyada bulunurken, bazı zamanlarda 5-6 saati buluyor. Artık sosyal medyadan da sıkılmaya başladım. Artık insanlar aynı şeyleri paylaşmaya başladı.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Sosyal medyada günlük hiç saat harcıyorum! Çünkü sosyal medya kullanmıyorum.. Akıllı telefon da kullanmıyorum.. Dolayısıyla pek çok saçmalığa en baştan kapalıyım! Sosyal olmak sayılırsa sosyal olduğum tek yer bu site.. Eğlendiğim sürece takılıyorum..

2 0
paylaş
+2

2-3 saat aralıklarında vakit geçiriyorum ve bence sosyal medyada da bu saat aralıklarının geçilmesini insanların sağlıkları için pek doğru bulmuyorum artık insanlar teknolojiye okadar bağlıki araç kullanırken yolda yürürken iş yaparken hayatlarının her yerinde bu telefonlarından ayrılamıyor buda insanların hayatlarını tehlikeye atıyor bu insanlar gerçekten kafayı yemiş biran önce kendilerine gelmeleri lazım.

2 0
paylaş
+1

Twitter en az 4 saat çok daha fazlada olabilir.instagram max. 1 saat, geçmez.

1 0
paylaş
+1

Normal şartlarda rahat 2-3 saatim instagramda geçiyordu benim.Bu sene baya bir ara verdim sosyal medyaya sınavlarım olduğu için.Akşamları sadece buraya gelip kafa dağıtıyorum eğlenmeye bakıyorum.

1 0
paylaş
0

4-5 saat rahat var

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.