+5

Sorunuz yada cevabınız hiç şikayet edildi mi?

Etmelerinin sebebi neydi?

    -   Ahmetesor
5 0
9 yanıt   -  
+2

ßikayet edilmesinin nedeni kısa cevap vermem imiş:)

2 0
paylaş
+2

Site kurallarına göre sorular sorup cevaplar vermeye özen gösteriyorum. Bu yüzden sorularım yada cevaplarım hiç şikayet almadı. Ama yeni başladığım günlerde alakasız cevap yüzünden bir günlük ban yemiştim, ondan sonra hep kurallara uydum.

2 0
paylaş
+2

Sorularım ya da cevaplarım şikayet edildiğini sanmıyorum. çünkü site kurallarına uymaya çalışıyoruz.

2 0
paylaş
+3

Bir kere sorum şikayet edilmişti ve 2 gün ceza almıştım. Sitede gördüğüm bir kaç tane arkadaşada böyle oldu mu bilmiyorum.

3 0
paylaş
+1

Benim bir defasında cevabım şikayet edildi. Cevabım gayet güzeldi küfür yoktu, hakaret yoktu. Kimin ettiğini de gayet iyi biliyorum. Burada herkes herkesin görüşüne saygı duyması gerekir ama çoğu kişi bunu yapmıyor. Sonra haktan hukuktan bahsediyor.

+2

Bu zamana kadar böyle bir durum başıma gelmedi.Bundan sonrası içinde olmaz inşallah :).

2 0
paylaş
+3

Evet.Ben moderasyonda bu tür şeyleri kontrol edip şikayet silinsin veya silinmesin diye işaretleme yapıyorum.Bir kere benim cevabım öyle şikayet edilmişti. Güya kısa yazmışım.Bahaneye bak allah aşkına.Tabi kısa yazacağım.Küfür yazmamışım, hakaret etmemişim, saygısızca bir yazı değil.Kısa yazarım tabi, konuyla alakalı cevabım o kadardır.Sırf şikayet etmek için şikayet ediyor bazı insanlar. Ben bir kaç kişiyi şikayet ettim.Kopya içerik gördüğümde şikayet ediyorum.Ayrıca dalga geçen herkesi de şikayet ediyorum.

3 0
paylaş
1 yorum
+1

Şikayet edilme durumu söz konusu olmadı şimdiye kadar. İnsanlara hakaret etmedikçe ve saçmalamadıkça böyle bir durum pek yaşamaz zaten.

1 0
paylaş
+1

Ben ahmetesor’da yeniyim. Şikayet yapıldığını yeni öğrendim. Uygunsuz bir paylaşım ya da yazı olunca moderatör siliyor diye düşünüyordum. Şikayet konusunu öğrenince şok oldum. Üstüne ikinci şoku da kısa cevap şikayet edildiğini öğrenince oldu. Daha neler göreceğiz diye merak ediyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.