+5

Sorularıma benden önce cevap veriliyor..

  Hayal-et   -   Şikayet
5 0
6 yanıt - paylaş
+1

Ben beden önce sorularıma cevap verilmesini istemiyorum çünkü cevapsızlar yaorşması için bende önde olmak istiyorum lakin birileri var tetikte bekliyor gibi sorularımı da ateşliyor bende bilmiyorum ne yapacağım.

1 0
paylaş
1 yorum
+3

Yasak değil ki zaten bu. Sorulan soruya ilk soruyu soran cevap verecek diye bir kural okumadım ben. Sevinmeniz gerek aksine.

3 0
paylaş
+3

Bence de bu faydalı bir şeydir. Bence bunu da hak ettiğini düşünüyorum şükretmen gerekir bu haline bazı kişiler onlarca soru sormasina rağmen sorularına cevap gelmiyor ben bunu çok yaşadım. Bende o günden sonra özgün ve uzun cevap yazarak bonus AP kazanmak daha faydalı geldi ve hepinize de tavsiye ederim.

3 0
paylaş
+1

Bacım yaptığın şikayet daha doğrusu şikayete konu alan şey site kurallarına aykırı bir şey değil. Ben de sordum site kurallarına ve yarışmaya aykırı değil.

+3

O değil bu şikayetten sonra cevap gelmiyormuş sorularına al kendin cevapla diye keşke geyik konusunda açsaydın :)

3 0
paylaş
+2

Benim sorduğum sorulara dakikasında cevap gelse de ben ilk cevabı verememiş olsam diyorum. Cevapsız sorulara ilk cevabı verme yarışması pek umurumda değil. Daha ziyade sorularıma AP kazandıracak yorumlara odaklıyım.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.