+5

Ben bekliyorum, hatta buna kesin verir diyorum ama yanılıyorum. Beklemediğim anda geliyor bonus apler. O kadar saçma cevaplarımdan 30 ap kazandım ki şimdiye kadar hayretler içindeyim.

5 0
paylaş
4 yorum
+4

Herkes yorumlarında bitirici, ölümcül kelimeleri kullanarak, ekranda 30 AP kazandınız yazısını görmek ister. Tüm üyelerin buradaki en büyük hayalidir.Tuttuğum takım gol atmış kadar seviniyorum 30 AP yazısını görünce. Düşlerimdesin 30 AP, dünya bir yana 30 AP bir yana. Yardan geçerim, 30 AP puandan geçmem.

4 0
paylaş
+1

Şuana kadar hep cevap yazıyorum ama cevaplardan nedense 1 AP bile vermedi ,üzücü :((

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Ben güzel yazdığım çoğu cevaptan bekliyorum. Bazen upuzuun yazıyorum ona 10 veriyor. Bazen kısacık yazınca bile 30 veriyor ama çok mutlu oluyorum gördüğümde.. Bazen peş peşe verince diyorum herhalde bugün iyi gününde site:)

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Bakman yoktur kesinlikle öğrenciyiz sonuçta ihtiyacımız var :D

2 0
paylaş
+2

Bana malesef bir suru soru sormama ve yanit vermeme ragmen 1 ap verdi sebebi nedir

1 yorum
+2

Bence her üye verdiği her cevaptan sonra bonus ap bekliyordur. Özellikle açıklayıcı ve özgün yazdığım cevaplardan sonra mutlaka bonus bekliyorum. Bazen bonuslar peşpeşe geliyor. Bazen de uzun bır aradan sonra bonusları alıyorum.

2 0
paylaş
+2

Genellikle her kullanıcı o yazıyı bekliyor nedeni ise paraya ihtiyaçları vardır sonuçta aralarında öğrenci olanlarda var hayal kıranlarda var.

2 0
paylaş
+2

Evet sorulara yorum yaptığım zaman yorumu yayınladığın zaman. Bazen diyorum böyle gidiyor gelmiyor sayfa bembeyaz çıkıyor. O zaman böyle gözlerim içinde acaba bonus ap gelecek mi diye bekliyorum.

2 0
paylaş
+1

Sitede ki bütün üyelerin amacı bir soruyu yanıtladıktan sonra ekranda bonus 30 Ap kazandınız yazısını gorebilmektir. Genel olarak gün içinde verdiğim yanıtların kalitesine göre 30 AP bonusu alabiliyorum ve ekranda görür görmez heycanlanabiliyorum açıkçası, üyeleri motive edebilmek için güzel bir uygulama olmuş site yöneticileri tarafından.

1 0
paylaş
+1

çok uzun yazdığımızda ap mi verio ana bende yarıms aatir dıomkı neden bana yorumlardan ap verio hepmi verioz yoksa bir süre sonra vermicekmi

1 0
paylaş
1 yorum
+1

yeni başladım ama işleyişi biliyorum uzun ve özgün cevaplar veriyorum fakat gün boyunca sadece 30 ap aldım diğerlerine vermedi aldığım 30 ap de mobilden aldım daha sonra bilgisayara geçtim acaba bi alakası olabilir mi?

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.