+1

Çünkü sitede Şubat ve Ocak aylarında alınan reklam gelirleri düşüyormuş. Bu konu hakkında duyuru da yapılmıştı. Bu aylar geçtiğinde tekrar yükseleceğini düşünüyoruz. Umarım öyle olur.

1 0
paylaş
0

Umarım olur

0 0
paylaş
0

kışın reklam gelirleri düşüyormuş o yüzden düşmüş mart nisan gibi yeniden artacakmış diyorlar bence yalan. bence site tutsun diye başta yüksek yaptılar ücretleri sonra düşürdüler. yükseleceğini sanmıyorum hatta daha da düşebilir belli olmaz.

0 0
paylaş
0

Bence artık üyeler gittikçe arttığı için kişi başına düşen gelir azaldı gibi geliyor ama umarım reklamdan dolayıdır ve umarım artar

0 0
paylaş
0

Bende yeni üye oldum. Eğer dediğiniz gibi ise bir kıpırtı olmazsa ilgi görmez. İnsanlar girmezler. Tutarın yükseleceğine inanıyorum.

0 0
paylaş
0

Bende inanmıyorum artık site tutulsun diye en başta yüksek tuttular sonra üyeler geldikçe ao kurunu düşürdüler bence kolay kolay da artmaz ama herkes nereden eminse artık bilmiyorum ama yükselencek deniliyor Şubat Martta filan reklam gelirlerine göre artacakmis ocak içinde ayni şeyi diyorlardı ama aynı kaldı bence Şubat Martta da böyle kalır. Herkesin umudu yükselmesinde inşaallah yükselir herkes emek hariciyo burda.

0 0
paylaş
0

Ocak ve Şubat aylarında reklam gelirlerinde düşüş yaşadıkları için kuru düşürme gereği duyduklarını site kendi adıyla açıklama yapmıştı. 0.013 olduğunda gerçekten gün boyu burada vakit harcamaya değer bir durum söz konusu oluyordu ama şu an tüm günü burada geçirmek biraz zor geliyor açıkçası. Bir şey kazanmıyorum ve üstüne üstlük AP kazançları da oldukça düştü. Mart ayın’da düzeleceğini umut ediyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.