+3

Evet karşıma çıkıyor ve şikayet ediyorum.
Şikayet butonu bu anlamda işe yarıyor ve sitenin kalitesi için düzeltmeler de yapılmalı.
Bariz kategori ile alakasız sorular uygun kategoriye taşınmalı, soru taşınırsa soru sahibine mesaj ile bildirim gidiyor.

+1

çıkıyor vallahi hangi konuda soru soracağımı şaşırıyorum bazan yahu zaten inceleme bölümüde yok işin tuhafı bu inceleme bölümünde soru soranlar nasıl soruyor ?

1 0
paylaş
0

Evet bence de bu duruma el atılmalı misal geyik sihbet kategorisinde bakıyorsun bilimsel sorular v.s.

0 0
paylaş
+1

Evet cıkıyor

1 0
paylaş
+1

Sanırım bu siteyle alakalı değil soruyu soranın seçtiği kategoriyle alakalı. Buna çok takılmıyorum ama bazen 3+2 gibi insan zekasını tiiye alan saçma sapan sorular görüyorumya hesabı silesim geliyor. Birde soru cevap gibi değilde konu başlıkları altında makaleler yazma şansımız olsa daha güzel olur sanırım.

1 0
paylaş
0

Evet son zamanlarda kategorisinde alakası olmayan çok konu benimde karşıma çıkıyor.Özellikle ahmetesor kategorisinde siteyle alakasız sorularla çok karşılaşıyorum.

0 0
paylaş
+1

Kategori ile ilgisi olmayan sorular çıkıyor Çünkü bazen Hepimiz öyle yapıyoruz kategoriye doğru seçmiyoruz. Bu normal bir şeydir mesela yani burada üyeler hepimiz en az o hatayı yapıyoruz. Kimse bilerek ve isteyerek kategori yanlış seçmez düşünüyorum.

1 0
paylaş
+2

Bazı üyelerin fazla ap kazanmak için alakasız soruları özellikle Ahmetesor kategorisinden sorduklarını gözlemliyorum. Site sürekli yanlış kategoride soru soran ve yanlış etiketleme yapan üyelere ceza vermektedir.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.