+1

Çoğu zaman ben de başkalarına çarpabiliyorum yanlışlıkla ve özür diliyorum. Benden özür dileyenler de oluyor fakat bazen özrüme karşılık teşekkür alamıyorum off falan gibi cevaplar aldığım bile olmuştu açıkçası. İnsan bazen özür dilerken bile düşünüyor yani.

1 0
paylaş
+1

Birisi çarpmıştı bana ama kötü çarpmıştı Tabii özür diledi bir şey var mı diye sordu başka da rastlamadım ama özür mutlaka dilenmeli böyle durumlarda.

1 0
paylaş
+1

Sadece bakıp gülü süyor bazıları bazılarıysa sanki ben çarpmışım gibi kötü bakıyor anlamsız bir şekilde. Gerçekten insanlar arasında iletişim problemi var aslında bir kurabilsek şu iletişimi gerçekten güzel şeyler olacak ama bir türlü olmuyor.

1 0
paylaş
+1

Hiç özür dilemezler çarpıp geçerler bu çok yanlış bir davranış yanlışlıkla çarptığın zaman hemen özür dileyip yolun devam etmen gerekir ama bizde genelde böyle olmuyor tabii ki arada istisnalarda var

1 0
paylaş
+1

Nerdee.. Onun gibi tiplerin çoğu özür dilemeyi geç dönüp bakmıyor pardon falan der insan en azından ya da kusura bakmayın. Ayy gitsin uzaklara ne yaparsın yapsın allah aşkına gün içinde zaten beni çok sinirlendiren insanlar oluyor bir de öylesine de sinir oluyorum o da eksik kalsın hiç beni düşünen yok :( .

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.