-1

Ben bu şekilde bir insan ile asla arkadaşlık kurmak herşeyden önce arkadaş çevresi çok önemlidir ve bireyler onlara göre şekillenir. Kimsenin o tip insanlar ile arkadaşlık yapmasını istemem bende yapmıyorum.

1 2
paylaş
1 yorum
+3

Evet yapardim kisileri din meshep ayrimiyla kiyaslamam

3 0
paylaş
+3

Herkesin kendi düşünce yapısı, dini kendine.. saygı duyarım.. Bir müslüman kötülük yapar, bir hristiyan iyilik yapar.. Yani bu hayatta dine bakmayacağız aslında.. İnsanın kalbi önemli.

3 0
paylaş
+3

Ben arkadaş seçerken dil, dil ve ırk ayrımı yapmaksınızın arkadaş seçerim. Herkes dini seçimlerde özgür bırakılmıştır bu durumda sırf benimle aynı dine mensup olmadığı için onu dışlayamazdım bu çok yanlış olurdu.

3 0
paylaş
+2

Kesinlikle olurum ondan da öğreneceğim bir şeyler illaki vardır

2 0
paylaş
+2

Tabi arkadaş olurum insanları dinine göre ayırmam. İnsanlar ikiye ayrılır :iyi insanlar ve kötü insanlar. Hiçbir dinde de öyle aynı dinden değilse o insanı ayırın, dışlayın diye bir söz geçtiğini sanmıyorum.

2 0
paylaş
+2

Bütün arkadaşlarımın benimle aynı dine mensup olması gerek diye bir kural yok. Bütün dinler kutsaldır. Ve herkes istediği dine inanabilir. Ben arkadaşlarımı dinine göre değil iyi ahlaklı olmalarına göre seçerim.

2 0
paylaş
0

Kurma ne demek evlenirim bile ne farkeder ki kadına değer versin yeter...

0 0
paylaş
0

Tabiki kurarım sonuçta o benim dinimi öğrenir ben onun öğrenirim doğru yolu bulmak için ikimizede fırssat olur kişileri din dil ırk gözetmeksizin arkdaş olmalıyız

0

Tabikide kurarım. Kurmamam için bir neden yokki. Benim tabiatım insancıldır insan değeri üzerine kurdum hayatımı hiçkimseyi dini dili ırkı yüzünden ayırmam. Dini farklı diye ben dindenmi çıkıyorum sanki ayrıca benim ermeni dostumda var hristiyan dostumda var hepside çok kıymetlidir benim için.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.