+2

Denizlere veya bir yere tatile giderken yüzmenin bize lazım olduğunu anlarız. Yüzme öğrenebilmek için mutlaka ders veya birisinden yüzmeyi öğrenebilmek için birşeyler yaparız. Yüzmenin faydasının da olduğunu unutmayalım. Kimse yüzme bilmediği bir deniz veya suya girmemesini öneririm yoksa boğulma tehlikesini yaşarsınız.

2 0
paylaş
+1

Kuzenim(30) havuza attı beni çırpına çırpına öğrendim.

1 0
paylaş
+1

Yüzmeyi öğrenebilmek için özel bir ders almadım veya kursa gitmedim, kendi kendime öğrenmeye çalıştım ve çabalarım sonucu kendi başıma yüzmeyi öğrendim.

1 0
paylaş
+1

Yüzmeyi askerden geldiğim zamanlarda kendi imkanlarımla öğrendim. Tam anlamıyla çok iyi bir yüzücüyüm diyemem. Bu konuda kendimi övemeyeceğim malesef. Denizde her zaman kontrollü hareket eder, fazla açılmam. Havuzda dilediğim gibi suyun keyfini çıkarırım.

1 0
paylaş
0

Görümcem öğretti diyebilirim dolaylı yoldan. Bir gün denize gittik iskeledeydim ama aşağının o kadar derin olduğunu kestiremedim görümcemi arkadaşı suya itti o da ben ittim sandı geldi beni ittirdi ben nasıl olsa ayaklarım yere değer diye beklerken bi baktım denizin dibindeyim en az 3 metre o an ki korkuyu size anlatamam boğulduğunu görünce görümcem hemen atladı ama 45 kilo kız ben o korkuyla öyle bir yapıştım ki o da benle dine çöktü ben onu hemen bıraktım yukarı çıkıp aşağı battıkça bi bakıyorum bir sürü insan denizin içinde ama sadece öyle durmuş izliyorlar sonra kuzen de yanımızdadır fazlaca iridir koştu denize geldi beni ensemden tutup sürükleye sürükleye çıkardı ondan sonraki ilk denize gitmemde yüzmeyi öğrendim 5 sene önceydi

0 0
paylaş
0

Yüzmeye gittim kursta öğrendim ben

0 0
paylaş
0

Çırpına çırpına ..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.