+1

Bence de Binali Yıldırım sakin ve efendi kişiliğiyle çok sempatik bir kişidir. Adam o kadar doğal ki kalbinde içinde bir kötülük yoktur.

1 0
paylaş
+1

daha çok Ahmet Davutoğlu çok tatlış geliyordu :D adam çok sempatik gülmese bile gülüyor allahım aşırı derece pozitif enerji yayıyor adam. ehuehue baya minnoş geliyordu bana. Binali yıldırım da çok efendi ve karizmatik adam. çok sakin ama çok güzel patlayabiliyor. aranılan karakter

1 0
paylaş
+2

Kendisini desteklemiyorum siyaset içerisinde espirili bir insana benziyor en azından arada bir insanların yüzünü güldürüyor aslında tüm siyasetçiler böyle olsa ortada gergin hava kalmaz...

2 0
paylaş
+3

Ben hiç de sempatik bulmuyorum yani espri yapıyorum diye kendini değişik halleri sokuyorum abisi Bir de karşısındakiler de kendisine bir şey söyleyemedikleri için anlamıyorlar ne söylediklerini İşte o zaman komik duruma düşüyorlar yani espri lerinden sempatiklikden değil ama yaptıkları davranışlardan dolayı komik duruma düşüyorlar. Bir de sen koskoca Başbakanlık'tan meclis başkanlığından ayrıl gel İstanbul'un Belediye Başkanı olmaya çalış Çok acınacak bir şey bence. AKP nin İstanbul'dan çıkarabileceği başka bir adı yok muydu acaba.

3 0
paylaş
+2

Binali yildirimin sempatik komik mizahli proje adami oldugunu ve icinden geceni pat diye soyleyen kalbinde halkina karsi milletine vatanina karşi bir kotuluk beslemeyen siyasetten cok projeleriyle soz eden devletin bir cok gorevini layikiyla yerine getiren ve koltuk sevdalisi olmayan dogal bir insan olarak binali yildirimi sever ve sempatik komik bulmuşumdur.

2 0
paylaş
+2

Yooo, Binali Yıldırım bana hiç sempatik gelmiyor.. Sempatik gelmediği gibi son derece antipatik buluyorum.. Bazen "Bu kişi, başka bir partide olsaydı hangi koltukta oturuyor olabilirdi?" diye soruyorum ve kendi soruma cevap veremiyorum! Çok zor soru çünkü!

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.