+1

Ülkemizde torpil anlayışı kesinlikle vardır. Hem de aşırı bir torpil yapma durumu vardır. Adamın yoksa ağzından kuş tutsan bu ülkede hak ettiğin yere gelmen çok zor görünüyor.

1 0
paylaş
+1

Bence hicbir kurumda torpilsiz iş yapılmıyor. Herkes akrabasının, arkadaşının bir iş sahibi olmasını isteyip torpille insanları bir yerlerde ise sokuyorlar. Ne demişler bu devirde bir yerde dayıların olacak.

1 0
paylaş
+1

Evet malesef ki ülkemizde çok fazla torpil olayları oluyor ama bunun günümüzde ki adi referans olmuş kimin referansı yüksekse o ise alınıyor

1 0
paylaş
+1

kardeşin varken el oğluna para kazandırmayacağın ne kadar net ise , Kapitalizm le Yönetilen her ülkede adam kayırma vardır,bunu sokaktaki insanda yapıyor devletin en üst makamındaki insan da yapıcak birsey yok...

1 0
paylaş
+1

Ankara da dayı muhabbeti. bizim ülkemizin önemli meselelerinden biriside bu konudur. yetenekli insanların bir yere gelmesini engelleyen bir durumdur. kamu kurumlarını babalarının çiftliği gibi sanan ve öyle davranan insanlar o kadar çok ki.

1 0
paylaş
+1

Bence var.bu da cok üzücüdür. Dusun sen 2 unuiversite bitir .elin adami sirf müdürden torpilli diye senin yerine ise girsin.adaklwt mi bu ?

1 0
paylaş
+1

Kpss skandalını hatırlayacak olursak tabi ki var.

1 0
paylaş
0

Torpil var ki işsiz insan çok.. Türkiyede'ki en haksız ve adaletsiz işe alma stili..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.