+2

Bence ülkemizde tecavüzün ve çocuk istismarının kesinlikle affı olmamalı. Ülkemizde affı olmayan tek suç orman suçlarıdır. Bana kalırsa bu iki suçun bırakın affı olması cezasının bile ağırlaştırılması gerekir.

2 0
paylaş
+3

Arkadasa katılıyorum çocuk istismarının tecavüzün kesinlikle affı olmamali

3 0
paylaş
+4

Bile isteye işlenen cinayetlerin, tecavüz ve istismarların hiç bir şekilde affı yada ceza indirimi olmamalı bence. Hatta ağırlaştırılması bile iyi olabilir.

4 0
paylaş
+3

BENCE HAYVANLARA YAPILAN EZİYETİN AFFI OLMAMALI GARİBANLARIN AĞZI VAR DİLİ YOK ÖYLE COK EZIYET GORUYOLAR Kİ KATLEDILIYORLAR ZEHIRLENIYOLAR TEKMELENIYOLAR AYAKLARI KESILIYOR SOKAGA ATILIYOLAR BENCE DUNYADA EN COK EZIYET GOREN HAYVANLAR BIZIM ULKEMIZDE GARIBANLARIN NE SUCU VARSA ARTIK DAHA GECENLERDE 3 4 KOPEK DAHA ZEHIRLENDI YAZIK INSANLIGIMIZ NEREYE GIDIYO BELLI DEGIL YAKALICAKSIN O EZIYET EDEN ITLERI IBRETI ALEM ICIN ASICAKSIN BAKALIM BIDA YAPABILIYOLAR MI

3 0
paylaş
+1

Küçücük çocukların pskilojilerini bozmaya kimsenin hakkı yoktur.Suçu gunahı olmayan kadınlara yapılan tecavüzler,hayvanlara yapılan tecavüzler bunların affı,ceza indirimi olamaz.Mahkemede sakin kaldığı için ceza inidirimi alan mahkumlar görüyorum çıldırıyorum resmen.

1 0
paylaş
+1

Hayvana şiddet ki son dönemde tecavüz bile oldu çocuk istismarı kadınlara yönelik cinsel taciz tecavüz küçük yaşta çocuk gelin olayları çocuk gelinlerde kız istese bile yapılmayacak ailesi sorumlu tutulacak gerekirse tutuklanacak rüşvet yolsuzluk bunlarda önemli ama başkanın kendisi rüşvet alan Türkiye Bakanını yargılamadıktan sonra bunlar çocuk mu düşünür Allah aşkına

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Tecavüz ve hayvanlara yapılan zulümlerin olmamalı bence bunlar ağır 2 suç

1 0
paylaş
+1

Tecavüz neden mi bi kere yapan bir daha yapar da ondan idam edilmesini isterim hele ki küçük çocuk ve hayvanlara yapanlar idam sehpasın da gözlerinin içine bakıp tekme yi acımadan vururum çünkü bu bir insanlık suçudur.

1 0
paylaş
+1

Kadınlara işkence çocuklara işkence ve tecavüz hayvanlara işkence yok yere kendi çocuğuna işkence yapmak adam öldürmek uyuşturucu kaçakçılık bunların affı olmasın

1 0
paylaş
+1

Bence tecavüz ve taciz suçlarının kesinlikle affı olmamalı çünkü ne kadar utanç verici ve namussuzca bir davranış ya; bir insan birinin kanına zorla nasıl girebilir ya gerçekten utanç verici ve beni çok üzüyor. Tacizci ve tecavüzler asla içerden çıkmamalı diye düşünüyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.