+2

ödüllü soru bence ilerleyen zamanlarda tekrar karşımıza çıkacaktır.fakat bence her saat başı olması yerine belirsiz zamanlarda yayınlanması daha adil olur diye düşünüyorum.telefondan giren üyeler için her saat başı yayınlanması nedeniyle sorulara cevap vermek imkansız oluyor.

2 0
paylaş
+1

Moderatöre sordum gene olacakmış farklı bir formatta dedi. Ödüllü soru heyecan katıyor.

1 0
paylaş
+3

Ödüllü soru formatı eğer belirsiz saatlerde yapılacak olursa yarışma olmaktan çıkacaktır. Yarışma demek aynı anda herkesin haberdar olduğu ve birbiriyle yarıştığı platform demektir. Öbür türlü olursa bilgi ve hızdan çok şans hakim olacaktır.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Ödüllü sorular siteye aksiyon ve hareketlilik katan aktivitelerden biri, farklı bir formatta başlayacak olması da güzel bir haber, merakla bekliyoruz.

2 0
paylaş
+1

Bilmiyorum benim için bir şey ifade etmiyor ödüllü sorular kazanamıyorum denk gelemedim bir türlü ödüllü sorulara zamanın da cevaplayamadım

1 0
paylaş
+1

Aynı format devam edilmeli fakat yarım saatte bir soru sorulursa bence daha güzel olacaktır.

1 0
paylaş
+1

Ben baştan beri ilk verilen doğru cevaba ödül verilmesini eleştiriyorum. çünkü kendim o kadar hızlı olup cevap veremiyorum. :) Geçen gün EsraEcem adlı moderatörümüz herkesin başarı sağlayabileceği formatlar getirileceğini söyledi. İlk olarak bundan vazgeçilecek bence. :) Bir de soruların hazırlanması konusunda yenilikler olabilir.

1 0
paylaş
+1

Canlı bilgi yarışması gelebilir Hadi tarzında

1 0
paylaş
+1

Ödüllü format yerine yazılan kelime sayısı kadar kazanç sistemi gelebilir.

1 0
paylaş
+2

Ödüllü soru yerine günün en güzel cevabı falan gibi şeyler olabilir ya. Hem bence insanları güzel ve özgün cevaplar vermeye yönlendirir hem de her gün farklı birisi kazanabilir. Güzel bir format olabilir böyle bir şey.

2 0
paylaş
+1

Bilmem ben de zaten henüz hiç kazanamayanlardanım.

1 0
paylaş
+1

Hiç ödül kazanamadığım haksızlıklarla dolu bir yarışma güven yok

1 0
paylaş
+1

Ödüllü sorulara ben karşıyım. Çünkü o kadar insan hızlı olamıyor. Geçen gün bir deniyim dedim. Ödüllü soru hesabını sürekli yeniledim. Soru gelir gelmez hızlı yazmama rağmen 5. Cevap veren olmuşum. Ödüllü soru olacaksa ilk cevabı veren değilde soru cevabı veren herkese ödül dağıtılmalıdır.

1 0
paylaş
+2

Bence belirli bir AP miktarı ve bir süre verilmeli mesela 200 AP 5 dakika gibi bu süre içinde yazan kişi sayısına göre ödüller dağıtılmalı. Çünkü üyelerin bazılarının internet hızları daha iyi ve genellikle hep aynı kişi birinci oluyor bu diğer çabalıyanlar için haksızlık oluyordu.

2 0
paylaş
+1

Henüz hiç kazanamayan biri olarak bilemiyorum

1 0
paylaş
+1

Hangi formatıon geleceğini site yöneticileri daha iyi bilir onlar kendilerine göre uygun bir yöntem bulacaklardır ama daha çok içerik ile alakalı bir yöntem olabilir

1 0
paylaş
+1

ödüllü soru yerine belki çekilişle bir şeyler yapılabilir yani mesela ödüllü sorularda ilk bilen 5 kişiye çekiliş içinde belirleyebilir hani herkesin internet o kadar hızlı olamıyor ne yazık ki.

1 0
paylaş
+1

Daha şimdiye kadar ödüllü soru cevaplayabilmeye nail olamadım.

1 0
paylaş
+1

ödüllü soruya denk gelmediğim için değişiklik ne yönde olur bilmiyorum.

1 0
paylaş
+1

Ödüllü soru kalkıyor muymuş da hiç haberim yok Umarım güzel kazanabileceğimiz 1 bölüm gelir

1 0
paylaş
+1

Yine ödüllü sorular olabilir ama daha iyi formatta gelir.Ödüllü soruyu il cevap veren sonraki 2 kişi daha ödül alsa güzel olur.Ama hepsi aynı ödülü almayacak çok az fark olması lazım araların da güzel olabilir.
Ödüllü soruların sorulduğu yere yönlendirme ana sayfada daha büyük görünecek şekilde buton kona bilir veya ödüllü soruların renkleri göze çarpacak bir arka planla sorulabilir bence herkesin görebilmesi ve katılabilmesi için.

1 0
paylaş
+1

Açıkçası ben de Merakla bekliyorum Acaba bilgi yarışması gibi mi olacak ya da bir şey de olmayabilir tabii ama siteye güzel Heyecan ve aksiyon kattığı bir gerçek birkaç defa kazanmıştım da çok güzel oluyor.

1 0
paylaş
+1

Aynı şekilde devam eder ama daha az.

1 0
paylaş
+1

Yeni bir format gelebilir ama orijinal bir şey bulmak o kadar kolay olmayabilir. Bu yüzden ve istek olduğu için ödüllü sorular devam edebilir.

1 0
paylaş
+2

Ödüllü sorular da gerçekten bayağı bir hızlı olması lazım insanlarin. Bu da şans bazen denk geliyor. Ben bir kere denk gelip de cevaplamıştim sonrasında kazanamadim.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.