+2

ödüllü soru bence ilerleyen zamanlarda tekrar karşımıza çıkacaktır.fakat bence her saat başı olması yerine belirsiz zamanlarda yayınlanması daha adil olur diye düşünüyorum.telefondan giren üyeler için her saat başı yayınlanması nedeniyle sorulara cevap vermek imkansız oluyor.

2 0
paylaş
+1

Ödüllü soru formatı bence herkesin düşüneceği soru türleri olmalıdır diye düşünüyorum çünkü böyle olursa herkes te kazanacak şeyler de yapabilir diyorum.

1 0
paylaş
+1

Moderatöre sordum gene olacakmış farklı bir formatta dedi. Ödüllü soru heyecan katıyor.

1 0
paylaş
+3

Ödüllü soru formatı eğer belirsiz saatlerde yapılacak olursa yarışma olmaktan çıkacaktır. Yarışma demek aynı anda herkesin haberdar olduğu ve birbiriyle yarıştığı platform demektir. Öbür türlü olursa bilgi ve hızdan çok şans hakim olacaktır.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Ödüllü sorular siteye aksiyon ve hareketlilik katan aktivitelerden biri, farklı bir formatta başlayacak olması da güzel bir haber, merakla bekliyoruz.

2 0
paylaş
+1

Bilmiyorum benim için bir şey ifade etmiyor ödüllü sorular kazanamıyorum denk gelemedim bir türlü ödüllü sorulara zamanın da cevaplayamadım

1 0
paylaş
+1

Aynı format devam edilmeli fakat yarım saatte bir soru sorulursa bence daha güzel olacaktır.

1 0
paylaş
+3

ben bir süre anlamadım kalktığını, burada da biri sormuş şu 14 şubatta yapılacak yarışma benzeri bir şey sanıp cevaplamıştım sorulardan birini hatta. açıkçası hep aynı kişiler bonus alınca tadı kaçtı yalan yok. kimse de bir şey yapamaz emek sonuçta ama ben bile zaten biri benden önce cevaplar mantığına girdim, takmamaya başladım. yarışma tarzı format gelir bence. sen belirli bir ap koyup katılırsın, ya katlarsın ya kaybedersin. böyle bir şey gelebilir rutin olarak.

3 0
paylaş
+1

Ben baştan beri ilk verilen doğru cevaba ödül verilmesini eleştiriyorum. çünkü kendim o kadar hızlı olup cevap veremiyorum. :) Geçen gün EsraEcem adlı moderatörümüz herkesin başarı sağlayabileceği formatlar getirileceğini söyledi. İlk olarak bundan vazgeçilecek bence. :) Bir de soruların hazırlanması konusunda yenilikler olabilir.

1 0
paylaş
+1

Canlı bilgi yarışması gelebilir Hadi tarzında

1 0
paylaş
+1

Ödüllü format yerine yazılan kelime sayısı kadar kazanç sistemi gelebilir.

1 0
paylaş
+2

Ödüllü soru yerine günün en güzel cevabı falan gibi şeyler olabilir ya. Hem bence insanları güzel ve özgün cevaplar vermeye yönlendirir hem de her gün farklı birisi kazanabilir. Güzel bir format olabilir böyle bir şey.

2 0
paylaş
+1

Bilmem ben de zaten henüz hiç kazanamayanlardanım.

1 0
paylaş
+1

Hiç ödül kazanamadığım haksızlıklarla dolu bir yarışma güven yok

1 0
paylaş
+1

Ödüllü sorulara ben karşıyım. Çünkü o kadar insan hızlı olamıyor. Geçen gün bir deniyim dedim. Ödüllü soru hesabını sürekli yeniledim. Soru gelir gelmez hızlı yazmama rağmen 5. Cevap veren olmuşum. Ödüllü soru olacaksa ilk cevabı veren değilde soru cevabı veren herkese ödül dağıtılmalıdır.

1 0
paylaş
+2

Bence belirli bir AP miktarı ve bir süre verilmeli mesela 200 AP 5 dakika gibi bu süre içinde yazan kişi sayısına göre ödüller dağıtılmalı. Çünkü üyelerin bazılarının internet hızları daha iyi ve genellikle hep aynı kişi birinci oluyor bu diğer çabalıyanlar için haksızlık oluyordu.

2 0
paylaş
+1

Nekadar uzun içerik olursa ona göre AP olabilir

1 0
paylaş
+1

Henüz hiç kazanamayan biri olarak bilemiyorum

1 0
paylaş
+1

Hangi formatıon geleceğini site yöneticileri daha iyi bilir onlar kendilerine göre uygun bir yöntem bulacaklardır ama daha çok içerik ile alakalı bir yöntem olabilir

1 0
paylaş
+1

ödüllü soru yerine belki çekilişle bir şeyler yapılabilir yani mesela ödüllü sorularda ilk bilen 5 kişiye çekiliş içinde belirleyebilir hani herkesin internet o kadar hızlı olamıyor ne yazık ki.

1 0
paylaş
+1

Daha şimdiye kadar ödüllü soru cevaplayabilmeye nail olamadım.

1 0
paylaş
+1

Ödüllü soruya hiç denk gelmedim.Sanırım yine teşvik edici formatta bir aksiyon alınır.

1 0
paylaş
+1

ödüllü soruya denk gelmediğim için değişiklik ne yönde olur bilmiyorum.

1 0
paylaş
+1

Ödüllü soru kalkıyor muymuş da hiç haberim yok Umarım güzel kazanabileceğimiz 1 bölüm gelir

1 0
paylaş
+1

Yine ödüllü sorular olabilir ama daha iyi formatta gelir.Ödüllü soruyu il cevap veren sonraki 2 kişi daha ödül alsa güzel olur.Ama hepsi aynı ödülü almayacak çok az fark olması lazım araların da güzel olabilir.
Ödüllü soruların sorulduğu yere yönlendirme ana sayfada daha büyük görünecek şekilde buton kona bilir veya ödüllü soruların renkleri göze çarpacak bir arka planla sorulabilir bence herkesin görebilmesi ve katılabilmesi için.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.