+3

Sizce iyi bir devlet nasıl olmalıdır?

  selinyagmur   -   Güncel
3 0
11 yanıt   -  
0

halka ezıyet degıl hızmet veren bı devlet olabılır bır pandemı surecınde dunyaya masske tedarık edıldı ama kendı vatandasına ptt mı dagıtsın eczanemı versın yok yok 1 lıradan satılsın dıye ezıyet eden degıl.

0 0
paylaş
1 yorum
0

her şeyden önce halkını ...halkından önce devletini düşünen biri başa gelince.

0 0
paylaş
+2

Her anlamda eşitlik olmalı. Zenginin cebi her geçen gün dolarken ihtiyaç sahipleri günü nasıl gecirecem düşüncesiyle yasamamali. Bunun da temeli çalmayan her şekilde ihtiyaç sahiplerini düşünen bir devlet olmalı. Sözün özü Hz. Yusuf'un yönettiği devlet şeklinin özlemi icerisindeyim...

2 0
paylaş
0

Halk ne derse o olur.......

0 0
paylaş
0

öylede 5 maske için bu kadar kararsız kalınamazdı yılan hikayesinde yine kazanan tl ler oldu...

0 0
paylaş
3 yorum
0

Şu an dünyaya örnek olunan ve herkesin sürekli ağzından düşüremediği Cumhurbaşkanımız gibi olmalı pandemi sürecinde bile durmadı hastane ve baraj yapıldı ama gören duyan yok her nedense!

0 0
paylaş
0

şu an yapılanlar elbette takdire şayan fakat iyi olunduğu kadar eleştirisel yönleride kabullenmek var diye düşünüyorum.sonuçta demoktatiğiz değil mi?

0 0
paylaş
2 yorum
0

Bence iyi bir devlet, halkının yanında olmalı; eğitimden sağlığa, kültürden bilime, insanını her anlamda geliştirmeye odaklanmalıdır. Zaten parası olan insana kazandırmak yerine olmayanı da görmeli, milletinden kimse yatağına aç girmemeli.

0 0
paylaş
+1

Halkın isteklerine göre hareket etmeli ve fikirlerine saygı duymalıdır

1 0
paylaş
0

Adelet li ve dürüst

0 0
paylaş
0

sosyal devlet anlayışı ile işleyen demokratik,vicdanlı halkın çıkarlarını kollayan ,bilimden sanata her alanda kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen,yeni nesile ve onların yeteneklerine göre onlara çalışma imkanları sağlayan istihdam sağlayan ahbap ve çavuş ilişkisinin olmadığı herkesin eşit haklara sahip olduğu bir devlet

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.