+2

Sizce ilk alınacak araba nedir?

    -   Otomotiv
2 0
6 yanıt   -  
+1

Ucu çok açık bir soru maddi duruma göre çok farklılık gösterir. Kimisinin gücü doğana, şahine yeter ilk arabası o olur kimisi ise bunlara araba gözüyle bakmaz. Tamamem maddiyatla alakalı.

1 0
paylaş
+1

Bence ilk alınacak araba modeli düşük az yakan motoru küçük arabadır gençliğin bütün hevesini atacaksın o araba da istediğini yapacaksın canını tehlikeye atmadan yapabildiğini yapacaksın ondan sonra zaten gelen diğer arabaların kıymetini anlayıp daha düzenli bir şekilde daha tertipli binilir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Bence ilk alınacak araba sağlamlık ve dayanıklılık testini geçen araba olmalıdır.

1 0
paylaş
+1

Alinacak arabanin modeli tipi veya goruntusunden once cebindeki elindeki paraya baglidir. Cebinde bulunan para 30 milyarsa gidip ferrariye bakmamak gerekir. Paranin ederi kadar otomobil markalarina bakarsin. Misal 30 milyara fiat albea 2009 model renault sembol 2008 model woswogen 2007 polo gibi arac alabilirsin. Sifir alabilirsen otomobilde sikinti yasamazsin. Fakat ikinci el arac alirkende ekspertiz yaptirip bakimlari nerede yapilip yapilmadigi bu onemlidir ki serviste yapilmayan arac almayip aracin sase numarasi ruhsat gibi bilgileri telefondan yada pttnin hgs bolumunden arac kilometresi hasarina bakmakta gerekir.

1 0
paylaş
0

Bence linea veya albea falandır o tür arabalarda acemiliğini atıcaksın sonra satıp üstüne para koyup orta sınıf bir araba alıcaksın sonra yine satıp üstüne para koyun güzrl bir araba alabilirsin

0 0
paylaş
0

İlk araba alirken bence biraz dusuk modelde alinmaliki ilerde arabalarla sorun olusdugunda hemn anlayabilinir tofas la baslayabilirsin

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.