+3

Sizce dolar daha fazla yükselirmi yoksa düşermi?

Bu dolar yüzünden herşeyin fiyatı arttı düşermi acaba

    -   Ekonomi dolar
3 0
10 yanıt   -  
+1

Bu ülkede dolar düşüyorsa ya bir bildiği vardır ya da hız almak için hazırlanıyordur! hani havuzun dibine inersin de ayağını vurup hızla yukarı çıkarsın ya, işte aynı onun gibi.. Ekonomiye maval sökmez, hamasi nutuk işlemez.. İthalatı ihracatını ezen, 500 milyar dolar dış borcu olan bir ülkenin para birimi değer kazanamaz.. Kazanamayacağı gibi sürekli değer kaybetmeye devam eder..

1 0
paylaş
0

dolar bu saatten sonra fazla düşmez büyük ihtimal şu anda dolardan ziyade esnaf ve firmaların doların az az düşüşünü fırsat bilip enflansyonla mücadele vsvs adı altında kendilerini ön plana çıkarması ve hatta bazı firmalarda doların yükselişini fırsat bilip fiyatları ederinden fazla fiyat biçip sorulduğunda ise doları bahane etmelerine alınacak bi önlem alınması gerekiyor.

0 0
paylaş
0

bu ülkenin üzerinde emelleri olanlar bu ülkeden ellerini çekmedikçe bu dolar düşmez.

0 0
paylaş
+1

Dolar seçime kadar yükselmez bu saraydakilerin seçimi kaybetmesi demek buna müsade etmezler ben 1 Nisa’n seçimin hemen sonrasında olacaklar endişenlendiriyor doları daha fazla baskılayamazlar hazinede para kalmadı seçim için harcandı zamlar ve yeni vergiler kapıda

+1

Dolar seçime kadar yükselmez bu saraydakilerin seçimi kaybetmesi demek buna müsade etmezler ben 1 Nisa’n seçimin hemen sonrasında olacaklar endişenlendiriyor doları daha fazla baskılayamazlar hazinede para kalmadı seçim için harcandı zamlar ve yeni vergiler kapıda bu dönemde tavsiyem temkinli davranın

1 yorum
0

Türkiye böyle giderse artar

0 0
paylaş
0

Doların düşeceğini sanmıyorum herkesin de dediği gibi önümüzdeki seçimlerden sonra daha da yükselecektir

0 0
paylaş
+1

Kesinlikle yükselecek şu an 100 bin TL param olsa kesin dolar alırım iki ay sonra yüzde 30 kar

1 0
paylaş
0

Dolar Muhtemelen Seçimden sonra yükselebilir diye düşünüyorum ve de birçok ekonomisti doların çok yükseleceğini söylüyorlar Ama herkes dikkatli olması gerekir yani kendileri karar vermesi gerekir Bir kişinin söylediği ile hareket edilmemesi gerekir Çünkü parası kendisine ait.

0 0
paylaş
0

Heran hersey olabilir

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.