0

Çok zor.

0 0
paylaş
+2

bence olmaz çok zor cinsellik aşkı ve sevgiyi kuvvetlendiriyor.

2 0
paylaş
0

Olmaz.. iki insanı birbirine bağlayan sevgiyi de besleyen, ilişkiye tutku katan olmazsa evliliğin tadı olmaz

0 0
paylaş
0

Bence olmaz. Sonuçta cinsellikte ihtiyaçtan doğuyor. Bir içgüdü, evli olduğun insanla yaşamazsan, başkasıyla yaşamak isteyeceksin.

0 0
paylaş
+3

Cinsellik olmadan evlilik yürümez. Cinsellik evliliğin bir parçasıdır. Cinsellik olmazsa evlilikte sorunlar yaşanır. Boşanmaların bir çoğu cinsellik yaşanmadığından kaynaklanıyor.

0

Yemek nasıl tuzsuz yenmiyorsa, evlilikte cinsleri olmadan yürümez. Cinsleri olmadan evliliğin tadı tuzu olmaz, monoton bir hayat olur ve zamanla da insanlar birbirinden soğur ve boşanırlar.

0 0
paylaş
+3

Cinsellik olmadan evlik yürümez. Cinsellikte bir ihtiyactir. Zaten evlenenler de cinsellik ve hayatı paylaşmak ve mutlu olmak için evleniyorlar. Hayat paylaşıldıkca güzeldir.

3 0
paylaş
+3

Yürümez evliligin %50sini kapsadıgı için olmazsa olmazlardandir

3 0
paylaş
0

Yürümez çünkü bu zevk almanın yanında bi ihtiyaç yani doğanın kanunu

0 0
paylaş
0

Yürümez çünkü cinsellik insanın doğasında var. Bir arkadaşımın ablası sırf bu yüzden ayrılmıştı eşi iktidarsız çıkmış onu yatakta doyuramadığını öne sürerek boşanmıştı. Demek ki önemli olay evlilik için cinsellik.

0 0
paylaş
0

Cinsellik önemli. Evlendiği kișiye tam sahip olmak istiyor insan

0 0
paylaş
+1

Cinsellik dinen de hukuken de evliliğin temelidir.Cinsellik üremek üzere var olmuştur aslen.
Cinsellik kadın erkek ilişkilerinde yaşanan en özel duygudur.Bu özel duydu da eşle paylaşılmalıdır.Aile birliğinin korunması huzurlu ve mutlu ilerleyebilmesi için cinsellik aile içinde doğru bir yere oturtulmalıdır.Tek amaç cinsellik olmamalıdır.Taraflardan birinin eşini bu konuda olmayacak şekilde rahatsız edici boyutlara getirmesi de doğru değildir.Aile içinde karşılıklı mutlu olma ilkesinden uzaklaşıldığında sorunlar yaşanır.Aile yaşamı içinde cinsellik yaşarken dengeli olmak gerekir.Aile de cinsellik reddedildiği zaman sorunlar yaşanmaya başlar.Hukukta evlilik birliğinin temelinden sarsılması maddesiyle bu konuda davalar yürütülmektedir.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler