+4

Bir insan hiç teklif almıyorsa çirkin olduğu söylenemez, hatta bence tam tersi söylenebilir.. Çok güzel olduğu için kimse teklifte bulunmaya cesaret edemiyor olabilir :-) Zaten "Allah çirkin şansı versin" diye güzel bir söz vardır.. Durumu yeterince anlatıyor bu söz..

4 0
paylaş
2 yorum
+1

her insan güzeldir kiminin yüzü güzeldir kiminin kalbi ama doğru yerden bakmayı bilene her insan güzeldir:)

1 0
paylaş
+2

Bir insan hiç teklif almıyorsa eğer tabikide çirkinlikle alakalı bir şey değildir.Eğer teklif gelmiyorsa siz teklif edin ne duruyorsunuz ;).Eğer sizde teklif etmiyorsanız sorun bence aynı sizin düşündüğünüz gibi olabilir bu seferde her iki tarafta beklemeye devam eder aynı düşünceyle :)).

2 0
paylaş
+2

Çirkinlikle ve güzellikle yaşanabilecek bir durum söz konusu degildir. Teklif demek bir kişinin bir kişiye hayatında istemesi ondan hoşlanması ve onu sevmesiyle belirlenen bir kavramdır. Herşeyin gerçek oldugunu varsayarsak herşeyinde kalpte bittigine inanabiliriz.

2 0
paylaş
+1

Hayır.Şöyle bir şey olabilir belki.Çekiniyor olabilir karşı taraf.. Öyle denk gelmiş olabilir bir kaç kere.Erkeklerin hepsi direk yürüyemez.Kimisi ne derim diye düşünür.Kimisi hiçbir şey söylemek istemez uzaktan sever belki...

1 0
paylaş
+1

bence kadın olarakta erkek olarak ta kendimizi ulaşılmaz kılmamız gerekiyor.Ayrıca biz kadınlar çok duygusal olduğumuz için her seni seviyorum diyenin iyi biri olduğuna inanıyoruz bu bizi sonrasında üzmekle kalmıyor bir kaç bedel ödememize de sebep oluyor.

1 0
paylaş
+1

Çirkinlik demiyelim de şanssız bahtsız diyelim

1 0
paylaş
+1

çok güzel de olabilir ...

1 0
paylaş
+1

Hic teklif almiyorsa cirkindir diye birsey yok bence. Ya cok fazla cevresi yoktur ya da istemiyordur. Ama herkesin bir yerde kismetinin var olduguna inaniyorum belkide o gunu bekliyordur.

1 0
paylaş
+1

Yok cnm niye çirkin olsun. Yaşadığı çevrenin sosyokültürel yapısı etkilidir bu durumda

1 0
paylaş
+1

Çok teklif alan güzeldir diye bir şey yoktur.Tam tersi bu çok sıradan bir insanda olabilir.Dikkat çekmek için her türlü yapaylığı yapan bir insanda olabilir bilemeyiz.Erkeklerin ilgisine göre insanlar kendini değerlendirmemeli.

1 0
paylaş
+1

Şimdiki insanlarda güven problemi çok fazla olmaya başladı. Kimsenin kimseye güveni kalmamış bu yüzdende kimse hayatına birini almak istemiyor veya korkuyor. Aldatılmalar, yalanlar çoğaldıkça maalesef ilişki kurmayı, birine güvenmeyi, ilişkiyi devam ettirmeyi de olumsuz yönde etkiliyor.

1 0
paylaş
+1

Her topal satıcının,bir kör alıcısı vardır derler.Bunun çirkinlikle ilgisi yok bence.

1 0
paylaş
+1

Çirkinlikle alakalı değil o kişiyi bakan gözlerle alakalı sonuçta bakmak var bakmak var

1 0
paylaş
+2

Çirkin değildir sadece içine kapanık tır sosyal aktiviteni cogalrtisan yeni arkaslar edinirsin gönlüne göre birini bulursun

2 0
paylaş
+1

Kendisinin istememesi den kaynaklanıyor bence. Kimisi ilişki yaşamak için kovalar. Ve çirkin bile olsa mutlaka birini bulur. Bazısı da yanlızlığı sever.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.