+6

Sizce bir ilişkiyi ilerleten şey nedir ?

    -   İlişkiler
6 0
18 yanıt   -  
+3

Bir ilişkiyi ilerten birden fazla aynı zamanda da birden az şeylerdir.Bu kesinlikle genel bir yargıyla cevaplanamayacak kadar zor bir soru;)

3 0
paylaş
+2

Bir ilişkiyi ilerleten şey güvendir herhalde.Bağlılık arttıkça sevgide artar her şey yoluna girer diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+4

Bir ilişkiyi ilerleten derken herhalde uzun ömürlü olmasından bahsediliyor diye umuyorum.Eğer öyle ise cevabım tabikide kişilerin birbirilerine olan güvenleridir.Güven olursa bağlılık artar sevgi artar değer artar ve ilişki uzun ömürlü olur.

4 0
paylaş
+3

koşulsuz sevgi,birbirine karşı dürüstlük ve sevgisinden şüphe etmeyen ve bir bakışdam bile bir anlam çıkarmak,ve onun yanında olmak için can atan yeri geldimi çok kıskanmayan hayatına çok müdehale etmeyn her şeyi dozunda ama aşkı ve saygı ,dürüstlüğü hep üst seviyede tutarsan işte o zaman güzel bir ilişki ortaya çıkar bence.

3 0
paylaş
1 yorum
+5

Güven ve sadakattir. Partnerinize bunu en içten duygularla hissettirirseniz. İlişkinizde farklı bir boyuta doğru ilerler.

5 0
paylaş
+3

Ne olursa olsun sevgi, çıkarsız sevgi ve saygı.Saygı olmadan ne ilişki yolunda gider ne de ilişki ilerler o yüzden sevmeden saymadan kimselere umut vermeyin

3 0
paylaş
+3

Bence bir ilişkiyi ilerleten geliştiren canlı tutan şey güven saygı ve karakterlerin uyumudur. Bu olursa ilişki ilerler hayırlı bir sonuca ulaşır.

3 0
paylaş
+2

Kim ne derse desin sevgi ve saygı zaten varsa ilişki yolda yürür demektir ama asıl ilerleten şey ise cesarettir. Seviyorsan, istiyorsan, sahipsen, sadakatli ve güvenilir biriysen cesaretini daime göstermekten kaçınmayacaksın.

2 0
paylaş
+2

bence bir ilişkiyi ilerleten şey eşlerin birbirine olan güvenidir.

2 0
paylaş
+2

Güven ve saygı bu iki madde çok önemli olmazsa olmaz.

2 0
paylaş
+3

Öncelikle bir ilişkiyi tek kişilik değil iki kişilik düşünmek lazım.Geçmişi bırakıp yeni hayatımızdaki ilişkiye odaklanarak ve tabiki güven,sadakat olursa ilişkiyi ilerletir.

3 0
paylaş
+3

İlişkiyi ileriye taşıyan en önemli şey karşılıklı sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde geçirilen vaktin kalitesidir.

3 0
paylaş
+2

Güven Kesinlikle

2 0
paylaş
+2

Empati, güven, saygı, sevgive tahammül başlıca temel olgularidir. Bununla beraber bana göre zitlikta olmalı ki birbirini tamamlasin ve devam arz etsin. Mesela huyu suyu benimle aynı olan biri ile olmak istemem. Bir cezbedici özelliği olmaz o zaman yani...

2 0
paylaş
+4

Sabırdır. Sabrın olduğu her şeyde selamet vardır.

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Bence günümüz dünyasında ilişkiyi ilerleten en önemli etkenlerden biri muhabbet sohbette.İnsanlar teknoloji geliştikçe artık birbirleriyle konuşmuyor dertlesmiyor günümüzde çoğumuz kafasını telefondan pek kaldıramaz olduk.

3 0
paylaş
+3

Kesinlikle sadakat, birbirine karşı güven, yalansız bir ilişki. Numara yapmadan, goygoy geçmeden yürütülen ilişkiler. Başkalarının yanında hataları yüzlere vurmak değil de başka bir yerde başbaşayken sakin sakin konuşup anlaşmak. Özveri de çok önemli. Biri dinleyecek biri susacak sonra öteki konuşacak öbürü susacak. Bunun sonucunda da ortak bir nokta daima bulunur, anlaşılır ve ilişki yürür gider zaten.

3 0
paylaş
+1

Sevgi ve saygıdır. Ne kadar kavga çıkarmak istersen o kadar çıkar ama çıkartmamak için de karşındakini çok sevmek gerekiyor

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler