+2

Sizce bankalar yasal tefeci mi?

    -   Ekonomi
2 0
7 yanıt   -  
+1

Tabiki öyle ler devamlı para istiyorlar devamlı kart oarası kesiyorlar merak ediyorum şahenkten yada ılıcalıdan da kart parası kesiyorlar mı ?

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Sonuçta faizsiz para vermiyorlar maaşın hariç

1 0
paylaş
+1

Son zamanda biraz oyle oldular çünkü bi kredi çekmeye kalksan iki katı para istiyorlar faizler çok fazla oldu buda insanları zor durumda bırakıyor umarim bu durum düzelir

1 0
paylaş
+2

Çok güzel soru sormussun.bankalar kesinlikle yasal tefeci. Bankadan kredi çekip odedigin faizi geçtim, yaşı 18 olan hiç bir geliri olmayan herkese kredi kartı veriyorlar. Kredi kartını bı kere kullandin mi ne hikmetse kart limiti bir türlü kafa kafaya gelmiyor.insanlar faiz yiyince günah oluyor, bankalar alınca yasal oluyor.Bu şekilde bir yere varması mümkün değil.Faiz değil bir kereye mahsus bir miktar alsınlar , geri kısım borç ne aldiysak onu odeyelim.

2 0
paylaş
+2

Kesinlikle dediğini gibi bankalar yasal tefecilerdir belirli miktarda size taktım ettikleri parayı sizin imzanız altında belirli süre belirli faizler ekleyerek geri alırlar binada ben yasal tefecilik diyebilirim

2 0
paylaş
+1

Evet resmi hirsizlar

1 0
paylaş
+1

Bankaların tamamı hem tefeci, hem soyguncu, hem de fırsatçı. Factoring işine de yaptıklarından bu yana daha bir tefeci oldular insanların zor durumunu fırsata çeviren kan emici asalak gibiler. Allah kimseyi bankalara mecburi etmesin, ellerine düşürmesin.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.