+2

Ya gerçek çok gereksiz bişey hemde ses kirliliği oluyor kimse bunu çekmek zorunda değil

2 0
paylaş
+1

çevremde sürekli kız olan ve arabası olan bi kişi olarak söylüyorum kesinlikle iguanalıktır. kızlar duyduğu ve ya gördüğü zaman genellikle dalga geçerler. genellikle abaza keko tarzında görünürler kızlarda bu yüzden yapan varsa ve kız arkadaşı olmasını istiyorsa yapmasın.

1 0
paylaş
+1

Bu tarz davranışta bulunanlar bu şekilde dikkat çekeceklerini düşünüyorlar olsa gerek. Bence arabada yüksek sesle müzik açarak okul önlerinde dolaşan arabalar oldukça itici geliyor insanlara, ayrıca ben de bu tarz davranışları çok komik buluyorum.

1 0
paylaş
+1

Ben onlari arizona kertenkelelerine benzetiyorum gülüyorum sadece

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle çok itici oluyor.

1 0
paylaş
+1

Her ses sitemi olan araç dikkat çekmek için çabalamıyor bence bunu kendi zevki için çok sevdiği için yapan insanlar var okul çevresine dikkat edilmeli tabiki ama kızlar yanlarından geçen her yüksek sesli veya modifiyeli arabaları bana yürüyor dikkat çekmeye çalışıyor şeklinde algılamamalı

1 0
paylaş
+1

Doha çok doğan görünümlü şahin arabayla yapılan çok varoş bir eylemdir. Bu dıngıl kesimde, madem ayağımı yerden kesen bir araba var, neden son ses okul önünde kızlara hava atmayayım şeklinde bir mantık vardır. Kezban kızlarımızım gülerek tepki vermeleri, şekilden şekle girmeleri sayesinde bu akım giderek giderek artmaktadır.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.