-1

Ben kurallarımdan bazı durumlardan vazgeçmem ama aklımı hala kurcalıyor özellikle değişmiş olması.. Bir süredir gözlemliyorum ama maske takıyor da olabilir mi.. bir insana nasıl güvenebilirim bu konuda inanılmaz sorun yaşayabiliyorum direk açık yara yani o güven konusu.. ama çok da değişmiş kendisi belli oluyordu davranışları falan olgunlaşmıştı sanki..

2 3
paylaş
0

Ben bir insanın yedisinde neyse, yetmişinde de aynı olacağı kanaatindeyim. Bir kere aldattı mı tamam. Bu kişi eminim bir defa daha deneyecektir bunu. Huylu huyundan vazgeçmiyor. Ama en fazla bir şans daha veririm. Sonra umurumda olmaz.

3 3
paylaş
3 yorum
0

Yaşam tarzımdan ve kurallarımdan ödün veren biri değilim. İnsanların bazı kötü alışkanlıklar ve kötü huylarından kolay vazgeçeceğine pek inanmam. Değiştiğini söyleyen birine kurallarımdan vazgeçmeden bir şans daha verirdim.

3 3
paylaş
+1

İnsanlar gerçekten değişmez, değişim zaman alır ve daha önemlisi yaptığı hataları yaparken seçim yapmıştır ve bunu sineye çekmek kolay değil her zaman.
Kim olursa olsun kurallardan ödün vermemek lazım çünkü pişmanlık yaşayacaksak yalnız yaşarız.

6 yorum
+1

Can çıkar huy çıkmaz. Bir kişi öyle büyük bir karakter şoku yaşamadan değişmez. Zaten benim az biraz gelişmiş duruişiti yeteneğim var. Ben büyük bir oranda değişse hisseder ve anlarım.

+1

Ölecek kadar seviyorsam herşeyden vazgeçerim

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.