+3

Ben onları hiç yapamıyordum.Böyle çok çirkin kanlı kanlı görünüyordu.Korku filmindeki karakterler gibi oluyordum. Ama onu yapan bir sınıf arkadaşım vardı.Her yaptığında asla bakamazdım.Ayyy yine mi yaa derdim .

3 0
paylaş
+1

Küçükken bir çok yapan arkadaşım vardı ama bende senin gibi öyle bir becerim yoktu,zaten olsunda istemezdim :)).

1 0
paylaş
+1

küçükken yapmaya çalışırdım yapamazdım onu bir gün annem iki gözünüde öyle yapmış beni korkutmuştu sabah bende altıma işemiştim ondan sonrada terlikle dövdüydü beni hem korkutuyor hemde dövüyor :)))))))

1 0
paylaş
+1

İlkokulda bir arkadaş o kadar kolay yapardı ki o hareketi, ben yapmaya çalışınca bir türlü becermezdim. Çok bulaşıcı oluyor herkesin yapasi geliyordu :D

1 0
paylaş
+2

Ben yapmayı deneyip denemediğimi hatırlamıyorum. Ama mahallemizde bir amca vardı. Biraz muzip bir tipti. Zaman zaman karşıma o şekilde çıkar korkuturdu beni. Ne kadar ayıp halbuki...

2 0
paylaş
+1

Ya bunu yapmaya çok çalıştım ama bir türlü yapamıyordum. Şimdi de artık uğraşmıyorum.

1 0
paylaş
+1

Okulda arkadaşlarım çok yapardı. Sonra bende yapmayı denedim okuldan eve geldiğimde yaptım. Annem gördüğünde korkmuştu bayağı gözüne birşey oldu diye.

+2

Ben hiç öyle şeyler yapmazdım. Hatta yapanları görüncce bile çok huylanıyordum. Küçükken bir kere denemiştim yapamamıştım.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.