+2

Bu konuda yanlız değilsin, ilk kayıt olup 30 AP nin cevaplardan kazılan en yüksek AP olduğunu öğrendiğimde, cevaplardan kazandığım her 30 AP yi telefonuma kaydediyordum, üstüne birde bayağı heycanlanıyordum.

2 0
paylaş
0

Ben siteyi ilk kullanmaya başladığım zaman 30 ap ödülü aldığım zaman hemen ss almıştım ve halada duruyor.Şu an çok önemsemiyorum ilk zamanlarda ki gibi mutlu etmiyor.Hedef artık daha yükseklerde.

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Banada bonuslar geliyor fakat APların olduğu yerde bonus kısmında yazmıyor.

1 0
paylaş
+1

Bir zamanlar 80 AP bile bonus gelebiliyordu. Siz bir de o heyecanları düşünün. :) Maksimum 80 AP gelirken bu rakamın 30 AP civarına düşmesi bizim için hayal kırıklığı oluyordu. :) Yine de her bonus güzeldir.

1 0
paylaş
+1

Geliyor bir şeyler. Birkaç gün sıkı takip ettim. Şimdi pek bakmıyorum. Azimle yazıyorum sadece.

1 0
paylaş
+2

Hayır gelmedi

2 0
paylaş
+1

Eskilere kepçe ile yenilere kaşık ile :))

1 0
paylaş
+1

Gençlee nasıl oluyor taktik verin

1 0
paylaş
+1

eet banada çok gelirdi günlük 700 belki daha fala ap yapardım o zmanlar şimdi okadar sıkgelmiyor malesef ki heelki bazı günler o kadar soru cevaplasamda bir fayda etmiyor malesef ki

1 0
paylaş
0

Evet ilk günlerde bonus geldiğinde nasıl kazanacağımızı anlamıştım ama işin sırrını hala net olarak çözemedik. Genel olarak sitede bonusu rastgele verdiği düşünülüyor.

0 0
paylaş
+1

Siteye ilk üye olduğum gün ne oldu çok net hatırlamıyorum. Tüm gün takılıp 240 ap anca almıştım. Nasıl bonus geldiğini falan kendim çözmüştüm herhalde. Sahi ne olmuştu acaba, şu an merak ettim cidden.

1 0
paylaş
0

Bu sitede Bonus kazanmak istiyorsak sorulan sorular Özgün yani hiç kimsenin düşünmediği hiç kimsenin aklının ucundan bile geçmeyen cevaplar verip siteyi şaşırt mamız gerekiyor ancak bu şekilde siteden bonuslar kazanabiliriz bazen sorduğu ilginç soruları ilginç haber verdiğimizde 30 a kazandığımız oluyor Bunun sebebi o sorulan sorulara kimsenin Söylemediği şekilde bir cevap bulmanız ve yazmamız dan dolayı tır ilk zamanlarda daha çok Bonus kazanmamız normal çünkü site kendine bağımlı insanlar yapabilmek için ilk dönemlerde amperleri bol keseden dağıttı Şimdi ise Özgün cevapları bakarak Nadir veya günlük olarak 200-300 kazandırıyor

0 0
paylaş
+1

Tıpkı Az önce olduğu gibi yukarıda yazdığım cevabı karşılık olarak bana 10 AP anında verdi

1 0
paylaş
+1

İlk kayıt olduğum gün hiçbir şey bilmiyordum sadece 11 AP almıştım :/

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.