+1

Başlangıç için gayet iyi bir seviye, sitede daha çok zaman geçirerek kısa sürede seviyenizi yükseltebilirsiniz. Benden size tavsiye takipçi seviyenizi yükseltmeye bakın, takipçi sayısının seviye üzerinde olumlu bir etkisi var. Ben bir aylık bir süre boyunca 6. Seviye üye olabildim, umarım sizde olabilirsiniz.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Siteye yeni bailamamıza rağmen 5-6 seviye oldukça iyi bence. Sitede seviye yükseltmenin en kolay yolu takipçi sayınızı arttırmaktır. Sitede aktif oldukça takipçi sayınızı da yükselir. Bı nedenle sitede daha fazla aktif olmanızı tavsiye ederim.

2 0
paylaş
+1

Bu sitenin inçe püf noktaları var onşarınyakalayıp o yoldan yürümek lazım yine de iyisin

1 0
paylaş
+1

Ben 1 aya yakın bir sürede 6. seviyeye ulaştım. Günlük limitimi tükettiğim zaman seviye atlama şansım oluyor. Şu aralar limitimin hepsini kullanma fırsatım olmuyor bu yüzden aynı seviyede pinekliyorum. İlk 6 günde 3. seviye çok çok iyi. Dediğim gibi artmasını istiyorsan, günlük limitlerinin hepsini kullanmaya bak.

1 0
paylaş
+1

bence gayet iyi daha çok uğraşırsan gayet iyi olacağına eminim

1 0
paylaş
+1

Yeni başlayan biri için çok iyi bir seviye bence bende bir kaç haftalik uyeyim ama seviyem 5 ama ben çok aktif olmuyorum o yüzden fazla yukselemedim ama ne kadar aktif olup soru cevaplayip ap kazanirsan o kadar seviyeni yukseltirsin başarının devamını dilerim

1 0
paylaş
+2

Yeni bir başlangıç için gayet başarılı bir seviye bence sitede daha çok aktif olup daha çok zaman geçirerek kısa sürede bile seviyenizi yükseltebilirsiniz.Çoğu kişininde dediği gibi takipçi seviyenizi yükseltmeye çalışın takipçi sayısı ne kadar çok olursa o kadar seviye üstünde etkisi olur ben şuan 6 lwlim takipçi sayımı arttırmaya bakıyorum he bu arada herkese bol kazançlar destek olana elimden geldiği kadar herkese destek olmaya çalışacağım takip edeni de takip ederim herkese iyi günler

2 0
paylaş
+1

Ben daha dün kaydoldum ve hala nasıl seviye atlayacağımı bilmiyorum maalesef. daha 1. seviyeyim ve yakında anlayacakmışım gibi geliyor. belki atlarım bu gün seviye ve öğrenirim :D iyi günler ve başarının devamını dilerim.

1 0
paylaş
+1

Başlangıcın için gerçekten çok iyi umarım bunun yanı sıra iyide puan alıyorsundur böyle devam edersen hızlı kazanç sağlarsın epey emek vermişsin demek ki bende aşağı yukarı 2 hafta oldu ama 3 leveldeyim siz baya iyisiniz tebrik ederim :)

1 yorum
+2

Bence gayet iyi. Sitede aktif olup, soru cevap yaptıkça seviye artıyor zaten. İlk seviyeler kolayca atlanıyor ama 6'dan sonrası daha zor gibi. Ben bayağıdır 10. seviyedeydim, daha dün 11 yeni olmuşum.

2 0
paylaş
+2

3. Seviye olmanı iyi bir şey başlangıç.içen. ben uzunca bir süre 3. Seviyede kalmıştım. Daha az giriyor idim siteye o zamanlar. Beş altı bile olursunuz kısa zamanda.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.