0

Sitede yırtık dondan fırlar gibi çıkan o reklamlar varya, o reklamlar.. Çok seviyorum o reklamları. Bilinçli bir şekilde tıklıyorum kesinlikle Ahmet Bey darılmasını istemem, ama sinir bozucu. Farkında olmadan istemsizce tıklıyorum. Reklam tıklamak üyeye bir şey kazandırmıyor, sadece bilgilendirmek, ve sistemin bütçesine katkı sağlamak amaçlı.

0 0
paylaş
+2

Bazen sitede çıkan reklamlar ilgimi çekiyor meraktan şöyle bir tıklıyorum iyi oluyor açıkçası da. Ama çoğu zaman tıklayamıyorum.

+2

Reklam hoşuma giderse tıklarım, bunun dışında gelir artacak gözüyle hiç bakmadım olaya. Öyle bir şey olsa site duyuru da yapardı herhalde. Çünkü bazı sistemlerde reklamlara sürekli olarak tıklamak sistemi manipüle etmek olarak algılanıyor. Kaş yaparken göz çıkarmayalım sonra.

2 0
paylaş
+3

Sitenin her yerinde bulunan üstünde altında yanında fark etmiyor bu reklamlar sitenin para kazanması için gerekli olan şeylerdir Ben de Sürekli olmasa da genelde ilgimi çeken şeylerin reklamlarını takılıyorum bazen de ilgimi çekmese de reklamlara tıklıyorum.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.