+1

çok saçma sorular cevaplar olduğu için ben genellikle mantıklı ve doğru cevabı vermiş kişilerin yorumunu beğeniyorum

1 0
paylaş
+2

Bana gore tek istedikleri ben kazanayim gerisi beni ilgilendirmez diyen bir zihniyette olanlar yuzunden hic kimse kazanamiyor. Ben genelde emegi icin girdigim tum soru cevaplara ayrimsiz begeni atiyorum ki hem soru sahibi hemde cevaplayanlar beraber kazanalim istiyorum bunu yapan cok az kisi olmasi uzucu. Soruyu sorulmasi sende cevap verip ap kazanamiyacagini hic kimse dusunmuyormu. Biraz emege saygi duyulmali.

2 0
paylaş
+2

Valla artık ne desem boş moderatör diye de bişey yok sitede kaç kere mesaj attım dönüş yok soru yazmadan cevap vermeden ap gelmiyor ki kendine güvenen bazı kişiler sosyal medya paylaşımı yapın diyor onu da yaptım ap geldiğini göremiyorum zaten bir gurup var keyfine göre beğenmeyen dislike atıyorlar bunları aşmadan bu sorun bitmeyecek en iyisi dislike bölümünün kimlerin ne attığının görünmesi

2 0
paylaş
+1

Lüzum görmüyor olabilirler, soru ve cevap kazandırıyor dedikleri için, beğeni atarsanız kazanırsınız deseler ne beğeniler alırdık :D Ben cevapladığım her soruyu bana yazılan cevapları beğeniyorum. Bazen cevaplamadıgım ama beğendiğim soru ve cevapları da beğeniyorum.

0

Cevapladığım sorulara dalgınlık mı desem, düşüncesizlik mi farkında olmadan bazen like atmıyorum. Son zamanlarda dikkat ediyorum artık önce beğenip sonra yorum yapıyorum. Bazı üyelerden tatlı dilde uyarı alıyorum. Onları kırmak olur mu?

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.