+4

artması bizim için güzel bir durumdur diye düşünüyorum.sitenin gelirleri arttıkça ap değerlerinin artacağını tahmin ediyorum.umarı yöneticiler yakın zamanda üyeler için güzel bir çalışma yapar.

4 0
paylaş
+2

Sitedeki reklamlar bizim internetimizi kavurdu ama sitenin kendisi de zaten reklamlardan kazanıyor yani reklamlar da olmasa bu sitenin bir anlamı da olmayacaktır ben bundan dolayı onlardan şikayetçi değilim sadece çok gelmese kötü olacaktır.

2 0
paylaş
+5

Ahmetesor reklam gelirinin bir kısmını üyeleri ile paylaşan bir site olduğundan reklamların artması da hem site hem de üyeler için avantajdır. Sitede yeralan reklamlarda beni rahatsız eden herhangibir içerik yoktur. Ayrıca ilgimi çeken reklamları da inceliyorum.

5 0
paylaş
+4

Reklamlar velinimetimiz sayılıyor burada. O nedenle şikayetçi falan değiliz. :) Ne kadar çok reklam varsa o kadar kazanç var demektir. Kurun düşüp çıkmasını bile etkileyebilir. Ama elbette reklamların sitenin işleyişini, soru ve cevap yazmayı olumsuz şekilde etkileyecek bir düzende olmaması lazım.

4 0
paylaş
+2

Hayır şikayetçi değilim.Beni o kadar rahatsız etmiyor.Aksine daha fazla reklam gelemedi daha iyi olur.Bu sayede reklam gelirleri artar ve AP kuru da yükselmiş olur.Inşallah birdahaki ay AP kurunu yükseltirler.0.010 bile güzel bir AP kuru bence.

2 0
paylaş
+1

Site içinde gelen reklamlardan Ben şahsen rahatsız olmuyorum yani zaten Eğer reklam olmasa site nasıl kazanacak site kazanması biz nasıl kazanılır Açıkçası beni hiç rahatsız etmez Hatta daha da reklam çok olsa daha iyi olur diye düşünüyorum

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.