+2

Bu akşam bir kaç soruda dikkatimi çekti. Bazı kullanıcıların yazdığı bir cevap 5 yada 6 defa flood şeklinde çıkmış. Sistemsel mi yoksa kullanıcıdan mı kaynaklı merak ediyorum doğrusu.

2 0
paylaş
+2

Sistemsel bir sorun galiba çünkü profilinde bütün cevaplar o şekilde ve arasında çok zaman farkı yok. Üst üste otomatik gönderilmiş gibi duruyor.
osmanfurkan isimli üyemizde sistemsel bir sorun olabilir.

1 yorum
+2

Ben de senin paylaştığın linkte gördüm 1 üye 4 5 cevap aynı şeklde yayınlamıştı ama bazen internett çekmediği de en fazla 2 cevap gittiğimi görmüşüm. bazen internetin ağır çektiğinden dolayı butona birkaç kere üst üste basıldığı zaman aynı cevap 3-4 kez yandan da biliyor. Bana göre sitede sorun yok internetin ağırlığından dolayı olabilir diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Sistemsel bir şey değil arkadaşlar açıklayım size. Arkadaş ya cevap verme kotasını doldurmaya çalışıyor. Yada yazdıklarından bonus. Ap alamadığı için soruyu düzeltip yollamış. Kazanamayınca art, arda göndermiş, acemi heralde silmeyi unutmuş.

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Bu arkadaş sürekli böyle yazıyor. Cevapta vermiyor hiç. 5 cevap atıyor hep. Bence bilerek yapıyor. Bonus almak için 5 defa basıyor tuşa demek ki.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Bugün birkaç kişide bu sorunun olduğunu gördüm. Birisinin bir cevabı 3 tane aynı şekilde görünüyor. Büyük ihtimalle sistemden kaynaklı bir şeydir.

0 0
paylaş
+1

Aynı sorunu bende yaşıyorum ama ben telefondan giriyorum sisteme tam cevabı yazarken sayfa gidip tekrar yükleniyor bakıyorum soru duruyor ben devam ediyorum yazmaya cevabı gönderdiğimde bir değil iki cevap olmuş oluyor doğrusu yeni olduğumdan nasıl sileceğimi bilmiyorum site ikaz gönderdide hatta dün 18 saate yakın giremedim sisteme bilinçli yapılan bir şey değil bu yani kendi adıma

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.