+1

Avrupa Yakası bence

1 0
paylaş
0

Dizi olarak en kaliteli dizi söz bana göre film olarakta kemal Sunal'ın filmleri 500 defada izlesem hâlâ bikmiyorum severek izliyorum komik adam Kemal Sunal severek izlediğim filmlerden 1 tanesi

0 0
paylaş
0

Türk dizilerinden en iyi olan diziler hep eski dizilerdir. Eski dizilerde aile sıcaklı ve samimilik vardı. En beğendiğim diziler; Avrupa yakası, deli yürek, çiçek taksi ve akasya durağının kalitesi güzeldi.

0 0
paylaş
0

Tartışmasız Ezel . Senaryo ,oyunculuk 10 sene geçmesine rağmen adından bahsedilen nadir dizilerden. Tuncel kurtiz ,haluk bilginer ,kenan imirzalıoğlu,Cansu dere kesinlikle izlemeyenlere tavsiye ederim. Yeni izleyecek olanlara da yavaş yavaş izlemelerini söylüyorum , Çünkü görüp görebileceğiniz en güzel diziyi izliyorsunuz :)

0 0
paylaş
0

İkici Bahar , Avrupa Yakası , Aşk-ı Memnu , Ekmek Teknesi

0 0
paylaş
0

Medcezir bende bi hayli kaliteli bir diziydi hala dönüp baktığında ne stilleri ne de evdeki dekorasyonlar da ne de araçlarda bir eskime var hala günümüzde ki halleriyleler.. Gerçekten hiç geçmişten bir dizi değil gibi yine oturup baştan izlesen hiç eski bir dizi izliyormuşsun gibi olmaz bana göre ha birde bu kategoride benim için Aşk-ı Memnu var oda aynı şekilde giyimler ortamlar şimdi baktığınızda yine eskiyi yansıtmıyor gerçekten eskimeyen diziler ve bi hayli kaliteli diziler olduğunu düşünüyorum

0

Ezel ve Kuzey Güney çok güzeldi. Senaryolar ve oyunculuklar harikaydı

0 0
paylaş
+1

Şimdiye dek izlediğim yerli diziler arasında benim en beğendiğim ve kaliteli bulduğum dizi Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde oynadığı Behsat Ç. adlı dizi idi.

1 0
paylaş
+1

Şimdiki dizilerin bir çoğu bir birine benziyor. Eski diziler daha güzeldi. Serseri, Ezel, Acı hayat, Aynalı tahir, Aşkına eşkıya dizileri.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.