+1

Pek sevmem şiir dinlemeyi hiç sevmem çok sıkıyor beni hemen bunalıyorum

1 0
paylaş
+2

Bence böyle bir şey bana saçma geliyor aslında onlar sıkıcı değiller o kadar zekiler ki yaşadıkları ve bildikleri her şeyi güzle sözlerle kağıda döken her kimselerdir ve bunu yaparken inanılmaz bir duygu içinde yapmaktadır. Bana göre duygusu olan insan sıkıcı değildir. Şiirlerin hepsinde de duygu vardır. Bu yüzden şairlerin çoğu sıkıcı değil iyi insanlar olarak nitelendirilir.

2 0
paylaş
+1

Ben çe şiir dinlemek güzel birşey ama sevdiğiniz kişi söylerse daha güzel olur

1 0
paylaş
+2

Ben aylardır şiir yazıyorum,okuyorum da çevremde böyle bişeyle uğraşan birini de görsem iyi hissediyorum yani. Ben hissettiklerimi ve yaşadığım olayları kağıda başarılı bir şekilde döktüğüm için çevremden ne olumsuz ne de sıkıcı bir tavır aldım:)

2 0
paylaş
+2

Şiir okumayı sevmem ve normal verilen konferanslarda söylenen şiirlerde pek fazla ilgimi çekmez ancak benim için özel bir kişi bir tek bana ozel bir siir olursa o hoşuma gider onun dışında kimseyi sıkıcı bulmam

2 0
paylaş
+2

Yok sıkıcı bulmuyorum aksine çekici buluyorum, ama bu insanına göre değişiyor. Bir Leyla ile Mecnun'daki yavuz hırsız var , keşke Kireçburnu'nda iki satır da bana okusa dediğimiz, bir de yüce hırsız var ki fantastik bir ülkede, şiirleri ağzına almasıyla kirlettiğini biliyoruz. İnsanı şiirden de dinden de soğutur böyleleri.

0

Şiir Okumayı Sevmem ama şiir okuyanları severim tek başıma şiir okuyunca utanıyorum :D.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.