+1

Ben YouTube üzerinden duydum. Senaryosu filan her şey hazırmış. Buğra yani Cem rolündeki oyuncu açıklama yapmış magazin programında galiba kanalı ve Gülşen'in programında. Bilmiyorum adlı var mıdır, tekrar çekilmesi iyi olmaz bence. Her şey tadında güzel.

+1

Hayır duymadim ama böyle çocukların zihinlerini kirletecek günlük dizilerdense daha yararlı animasyon filmler hazırlanmalı. Unlu mucitlerin hayatlarını ve icatlarını ele alan animasyonlar gelecek nesil için daha verimli olacaktır. Tarihi animasyonlar da öyle. Ulu Önder Mustafa Kemal'in de dediği gibi,"Tarihini bilmeyen milletler,yok olmaya mahkumdur. "

1 0
paylaş
+1

Aynen sihirli annem eski bir dizidir ve eskiden çocukken bizler de çok izlerdik geri dönmesine sevindim. Çünkü artık eski dizilerin güzelliği yeni dizilerde yok eski dizilerin orjinalliği yeni dizilerde yok ve eski dizilere geri dönüş yapılıyor güzel bir resterasyon ile güzel bir şekilde dönerse çok iyi olur.

1 0
paylaş
+2

ciddimisiniz ya siz çocukluğuma gerimi dönüyorum

+3

Duydum ve Sihirli Annem'i izlemiştim ben de , yeni halini izleyeceğimi sanmam çünkü artık bana hitap edeceğini sanmıyorum. Yine de kadrolarıyla dönen diziler izleyici ediniyorlar, kişiler meraktan bile izliyor.

+2

Sihirli Annem dizisi çocuklar tarafından çok sevilmişti. Tekrar bölümleri hala şimdinin çocukları tarafından tekrar tekrar izleniyor. Aslında bu dizinin yeniden çekilmesi yapımcılara iyi kazanç sağlayabilir. Yine aynı şekilde tutar ve sevilir mi orasını bilemem tabii.

2 0
paylaş
+1

Eski hali daha güzeldi.Sonradan çekilen dizinin pek bir tadı kalmıyor bence.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.