+3

Sigara kilo almayı önlüyor mu?

    -   +18
3 0
8 yanıt   -  
+1

Zararlı olmasının yanı sıra kiloyu önlüyor diye duydum

1 0
paylaş
+1

Kan dolaşımını yavaşlatıyor ve seni zehirliyor haliyle kanın daha az oksijen almasını sağlıyor tabi kilo almayı değil aslında vücudunun gıdalardan aldığı verimi düşürüyor.

1 0
paylaş
+2

Önlemek değilde bence daha çok engelliyor. Sağlık açısından birçok zararı olduğu için vücudun dengesini bozuyor ve zamanla yediğin besinlerin hiçbir faydasını göremiyosun. Aklı olan insan sigara içmez bence . İleriki yaşlarda mutlaka zararını görüyorsun.Maddi manevî kayba uğratıyor insanı.

2 0
paylaş
+1

çok fazla kilo aldırıyor cidden

1 0
paylaş
+1

Öyle diyorlar ama sanmıyorum sigara kullanan ve kilolu çok insan tanıyorum sonuç olarak bence uydurulmuş bir yalandır

1 0
paylaş
-1

Sigara içtiğiniz de açsanız açlığınız gider. Dolayısıyla yemek yeme isteğinizi ötelemiş olursunuz.Biraz sonra bitene daha içerseniz gene canınız yemek yemek istemez.sigara aslında kilo almanizin önüne geçiyor.kilolu sigara içenler nasıl kilolu derseniz de; eğer ki kilolu kişi sigara icmezse biraz daha kilo alacak demektir. Yediklerinize dikkat ediyorsanız zayıf olmak için sigara içmenizede gerek yok.

0 1
paylaş
+1

Doğrudur çünkü beyni ve mideyi sinsice yiyor sararip solduruyor insanı tabiki kilo verirsin

1 0
paylaş
+1

bende kulaniyorum sigarayi ama kilo aliyorum onemli olan yime icmeye dikat edip supor yapmaktir ve kendini bilendir bununicin herkezi spor yapmaya davet ediyorum

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.