+2

Seviyen arttıkça soru ve cevap hakkın da artıyor. Ben şu an 10. seviyeyim ve 220 cevap hakkım var. Bu seviyeler kılavuzda yazana göre artmıyor sanırım. Çünkü ne zamandır hiç değişmedi. Birçok kişinin artmış mesela. Cevap ve soru hakkı dışında bir şeye yaramıyor sanırım.

2 0
paylaş
+1

Sanırım günlük soru sorma ve cevaplama hakkımız daha çok oluyor. Ben ilk açtığımda 20 hakkım vardı şuan 3. Seviyedeyim 80 cevaplama hakkım var.

1 0
paylaş
+2

Şu anda seviye buradaki enco görünür anlamdaki işe yaraması bana göre soru sorma hakkın artması ya da azalması cevap verebilme hakkının da çoğalmasına fazlalaşması na yardımcı oluyor yani daha çok puan kazanmana yardım ediyor.

2 0
paylaş
+1

Seviyen arttıkça sana verilen soru sorma ve cevap verme sayısı da artıyor.

1 0
paylaş
+2

Seviye artık konu ve cevap sayısını etkiliyor. Mesela ben 10. Seviyedeyim ve premium üyryüm. 440 soru cevaplama ve 132 soru sorma hakkım var. Demek ki seviye artınca bunlar da artacak. Biz sorduğumuzda geçmişte. Seviyesi yüksek olan daha çok kazanır diyordu.

+1

Önceden seviyenin bir önemi yoktu. Son özellikle birlikte her üyenin günlük soru sorma ve sorulara cevap verme limiti getirilince seviye önem kazandı. Çünkü bu limitler seviyeye göre değişmektedir.

1 0
paylaş
+2

Seviye ahmetesorda soru hakkı cevap hakkını değiştiriyor.Seviye arttıkça soru hakkı cevap hakkı değişiyor.Seviyenizi yükseltip soru cevap hakkınızı değiştirebilirsiniz.

2 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.