+2

Ben eşimin makul neşeli biri olmasını isterdim. Fazla sorgulayıcı, kinci kendine yapılanları ölünceye kadar unutmayan birisi olmasını istemezdim.

2 0
paylaş
+2

Hiç kimse istediği gibi birine ulaşamıyor hali ile ama nerede nasıl olması gerektiğini bilen, gülmeyi de, ağlamayı da, sert duruşlu olmayı da bilmesini isterim.

2 0
paylaş
+2

Sert yapılı değil tabikide Gerektiğin de sadece daha çok nesili insanları ve sohbet etmeyi severim

2 0
paylaş
+2

Bana karşı tamamen neşeli olsun isterdim tani her insan bazı konularda sert olur fakat bana karşı güler yüzlü olsun isterim her zaman sert olsun ama bana değil bazı konularda ciddiyet gerekir ruh hallerinin değişmesi normal bir şeydir

2 0
paylaş
+4

Neşeli olmasını tercih ederim. Üzüm üzüme baka baka kararır derler. Bende biraz sinir var bide sevdiğim kadında olsa hayat çekilmez bir hale gelir. :)

4 0
paylaş
+2

Her insan bu hayattan zevk almaya üzülmemeye gerilmemeye doğal olarak herşeyin en iyisini yaşamaya geldi elinden geldiğince.Ben açıcası neşeli bir insan olmasını tercih ederim çoğunlukta bu şekilde düşüneceğine eminim.

2 0
paylaş
+2

Görünüşte sert yapılı olsun isterim. Kolay kolay kimse yaklaşmasın ona. İçi görünüşü gibi olmasın. Sadece bana karsı neşe dolu sıcak kanlı olsun.

+2

Yeri geldiğinde sert yapılı yeri geldiğinde de neşeli birisi olmalı. Şartlara göre davranmayı bilmesi yeterli olacaktır.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.