+2

Benim sevgilim yok eşim var, onunda ünlü olmak gibi bir amacı ve gayesi yok zaten. Bu yüzden benim açımdan endişelenecek bir durum da yok, kafan rahat yani.

2 0
paylaş
+1

Evet sevgilim olursa ve sonradan fenomen olursa çok endişeldirir. İster istemez eskisi gibi olmamasından, değişmesinden korkarım ve istemem böyle bir durumda olmayı. Zaten şimdi fenomenler fenomenlerle, ünlüler ünlülerle takılıyor. Böyle olması herkes için daha hayırlı.

1 0
paylaş
+1

eğer beni seviyorsa yada içinde beni aldatacak bir his yoksa endişelendirmez. zaten benimdir o kişi.

1 0
paylaş
+2

Evet beni endişelendirir.Zaten kıskancım, öyle olursa bir ton mesaj gelicek iyice sinirleneceğim..

2 0
paylaş
0

aslında biraz kıskanç lık artar ..

0 0
paylaş
+2

Sevgilimin fenomen olması beni endişelendirmez. Seven kişi fenomen olsada değişmez. Fenomen olduktan sonra sevgilisinden ayrılanlar zaten karektersiz kişilerdir. Böyle kişilere güven olmaz, birlikte yola çıkılmaz.

+2

Benim de bulunduğum duruma göre değişir. Ama çok uçlarda değilsek büyük ihtimalle hiçbir endişeye kapılmam diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+4

Yalan yok kıskandırır,malum izliyoruz sonradan görme para yı bulan kişileri.Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi bunun da ilerleyen zamanlar da zararları olacaktır.Para olunca insan daha güçlü hale gelicek ufak bir tartışma da ayaklarımın üstünde tek başına durabilirim dahi diyebilir.Şeytanın ne zaman ne olacağı nerede olacağı bilinmez ;).

4 0
paylaş
+3

Yaniii, para kazanacağı için mutlu olurum. Sonuçta günümüzdeki en geçerli mesleklerden biri. Ama yoğun olacak ve benimle fazla ilgilenemeyeceği için de ayrıca üzülürüm.

3 0
paylaş
+1

Sevgilim yok ama eğer sevgilim olsaydı onun ünlü ya da fenomen olması beni rahatsız etmezdi. Çünkü karşılıklı güven gerekli ilişkilerde.

1 0
paylaş
+1

Fenomen olduktan sonra benim tanıdığım gibi kalırsa bunu hiç dert etmem ama ünlü olduktan sonra egolu ve çok parayı gördükten sonra kesinlikle onunla 1 dakika bile yapamam.

1 0
paylaş
+2

Ünlülerden zerre kadar hazzetmem, son dönemde fenomen diye anılan tiplerse benim paramla 5 kuruş bile etmez.. Sevgilim olmayı başarmış biri, zaten potansiyel olarak bu tiplerin çok uzağındadır.. Değilse ben onun uzağındayımdır zaten!

2 0
paylaş
+1

Herhangi bir endişeye kapılmam çünkü benim sevgilim o tip şeyler yapacak bir insan olamaz. Çünkü insan biraz kendi gibi insanlarla beraber olur diye düşünüyorum:

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler