+1

Sevgilimin beni aldattığını öğrendiğim zaman sevgili olma durumu ortadan kalkmış olur. Eşim olursa biraz daha farklı bir yol izlerim. Ama sevgili aşamasındaysa ona yol verir bir daha görmemek üzere yollarım.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

kendimi hic bozmam haberim yokmuş gibi yaparım sevgilimden 100 tl borc alıp karıya giderim onu da sevgilime atarım (eski)

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Böyle bir durumla karşılaşsaydım kesinlikle öfkeme yenik düşmemeye çalışırdım, her insan bu durumu kaldıramaz sonuçta öfke ile kalkan zararla oturur diye boşuna dememişler. Ben, aldatıldığımı öğendiğim gün o ilişkiyi sonlandırır beni aldatan kişinin yüzüne bile bakmazdım ayrıca bu yaptığından utanç duymasını da sağlardım.

1 0
paylaş
+1

Çok koyardı ya bunca severken onu aldattığını öğrenmek harbiden çok kötü olurdu

1 0
paylaş
+2

Seven insan aldatmaz, aldatıyorsa zaten sevmemiştir. Yada sadece seks için sevgili olmuştur, bizden istediğini alamayınca başka biriyle birlikte aldatırlar. Aldatan birine şans verilmez. Şans verirsen yine tekrarlar.

+2

Aldatılırsam zaten ilişki biter sevgili döneminde aldatan evlenince neler yapmaz yol yakınken bu duruma tanıklık etmek verilmiş sadakamız olduğunun göstergesidir doğru kişi ile sevgili olmak evlenmek için doğru tercihler yapmak şart tanımak iyi analiz etmek gerekiyor insanları.

2 0
paylaş
+1

Bende başkasını bulurdum ikizler burcuyum takmam boyle şeyleri yapmisligimda varre

1 0
paylaş
+1

Giderdim ne yapayım bagirsam cagirsam ne vurup kirsam ne boş giderdim

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.