+1

Yeşil gözlü olmasını isterim doğrusu yeşil göz renginin erkeklere daha çok yakıştığına inanıyorum kendi fikrim tani

1 0
paylaş
+1

Bir erkek olarak söylüyorum iki gözüm farklı renk biri mavi biri kahverengi bu kadar değişik olmama rağmen kadınlar tarafından fark edilmiyorum hatta mavi lensim ve kahverengi lensim var onları takıp tamamen mavi veya tamamen kahverengi olsa bile yine bakmıyorlar yani diyeceğim şey şu göz bence kadınlar için önemli değil hep diğer planlarda ilk öncelik olarak tipe ve paraya bakıyorlar aksini iddia eden açıklamasını yapabilir.

1 0
paylaş
2 yorum
+1

göz renginin bir önemi yok o gözler sadece bana baksın benim için yeter. gerisi zaten gönlünüze göre gelir

1 0
paylaş
+1

Benim için hiç farketmez çünkü ben kahverengi göze sahibim. Ne olursa olsun güzeldir gözleri benim için. Ama illaki bir renk seç diyorsan da Kehribar rengi ya da Yeşil renk olmasını isterdim doğrusu.

1 0
paylaş
+1

Göz rengi mavi cok güzel

1 0
paylaş
+2

Mavi gözlü olmasını isterdim.Mavi gozlu insanlara bakınca sanki huzur doluyorum gibi hissediyorum kendimi

2 0
paylaş
+2

Yahu millet nefes alsın yeter diyor siz burada göz rengini soruyorsunuz. Sevgili bulduk da göz rengi mi kaldı :)) Eğer gerçekliği bir tarafa bırakırsam tabii ki mavi derim. Mavi göz kadar güzel bir göz yok bence. Bütün bakışları, bütün gözleri gölgede bırakıyorlar.

2 0
paylaş
+1

Gözlerinin rengi, yüz şekli boyu kilosu bunlar bence boş şeyler önemli olan kişinin seçmesi zaten sevgidiğin zaman onun herşeyi insanın hoşuna gider eger göz için renk söylemem gerekirse mavi ölür mavi gözlü kızlar daha çok dikkatimi çekiyor diyebilirim.

1 0
paylaş
+1

sevgilimin göz rengini boşver de bir viking kızı sevgilim olsaydı cok daha güzel olurdu.

1 0
paylaş
2 yorum
0

Benim için erkek arkadaşımın gözlerinin rengi değil bana nasıl baktığıdır önemli olan, gözleri güzel bakan, aşkla bakan biri olursa karşımdaki ne gözlerinin rengine dikkat ederim ne de dış görünüşüne.

0 0
paylaş
2 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.