+1

Sevgilimin yalan söylediğini öğrenirsem onun bir dikkatini çekerim. Yalan söylemenin doğru bir davranış olmadığını bu kötü alışkanlığını bırakmasını söylerim.

1 0
paylaş
+1

Yalanı neyle ilgili o önemli,hayatın da biri oldugu içinse problem tabiki diğer türlü anlamaya çalışırım yalan soylemesi tabi guvende sikinti yaratacağı için bunu dile getiririm.

1 0
paylaş
+1

Yalanın boyutuna göre değişir, ufak pembe yalansa fazla sıkıntı çekmem, lakin büyük yalanlar söylüyorsa bu işin sonu gelmez, alışkanlık haline getirir ve benim güvenimi kaybeder. Haliyle güven olmadan da ilişki olmaz, ayrılıklar başlar.

1 0
paylaş
+1

Bu yalanı başkasından öğrendiysem ilk önce ona sorurum gerçek mi diye . Büyük bir yalansa ondan ayrılırım affedilir birşeyse yine ilişkimize bir az ara verelim derim o da pişmanlıklarını görsün anlasın yalan söylemenin kötü bir şey olduğunu.

1 0
paylaş
+2

Yalan konuşmak bır ilişkide güven unsurunu sarsan bir davranıştır. Ben sevgilimin yalan söylediğini öğrensem önce sebebini araştırırdım. Bu arada ona olan güvenim de sarsılır. Buarada ilişkimi tekrar gözden geçiririm.

2 0
paylaş
+2

Bir ilşkide yalan söylemek o ilişkinin bitmek üzere olduğunu belirtir. İlişki yaşıyorsak eğer öncelikle güven olması lazım. Güven olmadan aşk olmaz. Herkes sevdiğine güvensin ve ona yalan söylemesin. Yalan söylemek çok basit birşey olsa bile bu yanlışı yapmayalım. Gerek yok bunu yapmaya karşımızdaki kişiyi düşünerek hareket edip öyle davranalım. Elimizden geldikçe yalan söylemeyelim ilişkilerimizi bitirmeyelim.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.