+1

Tam cimri olduğunu tespit etmen mümkün değildir. Belki adamın parası yoktur. Maddi gücü yetersiz. Parası olmayan sevgili nasıl para harcasın bu durumu da gözönüne almakta yarar vardır.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Cimri dediğin Eğer tasarruflu anlamında kullanılıyorsa yani tasarruf verirse bol bol para harcamıyor Sen sadece gerçek olması gereken şeylere para acıyorsa Bence iyi bir şey Cimri olsa da her şey senden bekliyorsa o zaman tabii ki pek de iyi bir şey değil.

0 0
paylaş
+1

Sevgilim bayan olacağı için sorun olmaz. Tutumlu olması güzel bile. Çabuk kalkiniriz.

1 0
paylaş
0

Sevgilim cimri ise bu hoş değil çok açık gönüllü bir insanım elim boldur benim herkese yedirir içiririm karşımdaki insanında eli bol olmasını isterim.Cimri insanları sevmiyorum üç kuruşun hesabını yaparlar.Böyle insanla evlenseniz bir ömür geçmez.

1 1
paylaş
+1

Cimri insanların sevgilerini verirken de cimri davrandıklarını düşünüyorum. Bence cimrilik bir tercih ve bir yaşam biçimi. Sadece paraya veya mala yönelik bir cimrilik olmuyor genelde. Tüm duygularını, düşüncelerini paylaşma konusunda da tutuk oluyor cimri insanlar diye düşünüyorum. Duygusunu, düşüncesini benle paylaşmakta zorlanacak, sevgisini dirhem dirhem ya verecek ya da bir türlü sevgisine de kıyıp veremeyecek biriyle zamanımı geçirmeyi isteyeceğimi hiç sanmıyorum. Sevgili olmak bir yana arkadaş olarak bile çok tercih edeceğim bir yapı değil cimri davranan insanlar.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.