+2

Kara kedi geçti ise bunun sebebi karşılıklı anlaşmazlıklardır bir ilişki olduğu zaman o ilişkinin mahremiyetini gizlemek için çiftler bir kapı inşa eder bu kapı güvenilir ya bu denilerek başkalarına açılırsa bu zarardan başka birşey getirmez çünkü kapının açıldığı Dünya da iki kişilik yer var üçüncüye yer yok mahremiyet nekadar üzenle korunursa o kapı bir daireye, bir köşk e açılır herşey bizim elimizde.

2 0
paylaş
+1

Sevdiğimiz kişiyle aramızdan kara kedi geçmez ama üçüncü kişi aranıza girdiği zaman sevdiğimiz kişiyle aramız bozulur tabii ki de.

+2

Sevgilimle aramdan Karakedi geçmiyor ama araya başkaları girince, sevgilimle aram bozuluyor. Bu yüzden aramızdan kara kedi geçti diyoruz.

1 yorum
+1

Benimde karakedi geçmiyor. Ben karakedilere burayı yasak etmişim korkudan hiç geçemiyorlar.. Çünkü aramızda böyle bir boşluk yokki karakediler geçsin. Yani geçecekleri yol bırakmamışız o kadar sıkı kenetlendik.

1 0
paylaş
+2

Karakedilere geçecek yol mu kalmadı. Öte taraftan geçsin bize ilişmesinler lütfen. Sevgilim yok ama kara kedi girecek olsa, bu ilişkiye illâki zarar verecektir.

2 0
paylaş
+1

simsiyahtı 1 tanede grçmedi sürüsüne bereket geçti

1 0
paylaş
+3

Geçti 2 gün önce kavga etmiştik şuan limoniyiz nasıl düzelecek bilemiyorum. İnadına tüküreyim yumuşaması da kısa sürmüyor.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.