+2

Paylaşırım. Ama genelde zevklerimiz pek tutmaz yani paylaşsam pek dinlemezler.

2 0
paylaş
+1

Ben yeni keşfettiğim şarkıları genellikle arkadaş ortamında kendim söylerim, hatta yeni bir şarkı keşfettiğimi söylerim, onlarada dinlediğim şarkıyı dinletirim yani hayat paylaşınca güzel sonuçta.

1 0
paylaş
+1

Paylaşırım ya arkadaşım keşfetse o şarkıyı n'olacak sanki hoşuma da gider beraber dinlemek, onun da o şarkıyı beğenmesi falan. Sevmediğim biriyse benden duyup dinlerse sinir olurum tabiki.

1 0
paylaş
+1

Çok sevdiğim şarkıları genelde arkadaşlarıma da dinletirim ama zevklerimiz çok uyuşmadığı için genelde çoğu şarkıyı beğenmezler

1 0
paylaş
+1

Bazılarını paylaşırım bazılarını kendime saklarım. Herkesin dinlemesini sevmem. Bir anda ünlü olup patlama özelliği de beni ayrıca gıcık ediyor.

1 0
paylaş
+1

evet paylaşırım ama sadece yakın arkadaşlarımla paylaşırım

1 0
paylaş
+1

Yeni çıkan bir şarkıysa ve kimse bilmiyorsa genelde kimseye söylemem, canım istediğinde açar dinlerim. Ama eski bir şarkıysa ve keşfettiysem sıkıldıkça arkadaşlarıma söylemeye başlarım. Şarkıları çok benimseyip sahipleyen insanlardanım.

1 0
paylaş
+1

Çok sevdiğim parçalar genelde eski şarkılar dır. Arkadaşlarıma söylerim dinleyin derim ama onların kafa bidünya olduğu için onları çok sarmaz bune ya deyip geçerler çünkü zaman değişti şimdilerde artık Reymen tarzı adamlar daha çok tutuluyor.

1 0
paylaş
+1

Tam tersi. Herkes dinlesin isterim. zorla dinletirim, hatta ağız burun eğen olursa, "dur şimdi bak en güzel yeri geliyor" falan gibi müdahale edip, peşinen beğenmediklerini söylememelerini de isterim. İlla ki beğenecekler yani.

1 0
paylaş
+1

Çok sevdiğim şarkılar genellikle 2-3 ay sonra herkesin dilinde olduğundan kimse ile paylaşmam her kes dinlediği anda da başka şarkılar bakarım

1 0
paylaş
+1

İtiraf edeceğim, ben sevdiğim şarkıları öyle pek paylaşmam. Çünkü daha önce yapmıştım ve paylaştığım kişiler bu şarkıları aaöma sapan şeylerde kullanmaya başladılar. Ben sessiz sakin kulaklığımda dinleyip kendi dünyama çekilirken onlar instagram'da paulaşmaya başladılar. Ben de bundan hoşlanmadım. O yüzden benim sevdiğim şarkılar benim sizinkiler sizin olsun.

1 0
paylaş
+2

Güzel olan her şey paylaşılmalı bence... Mutluluk ve sevinçler paylaşıldıkça çoğalır.

2 0
paylaş
+1

Bu soruya ne evet derim ne de hayır derim. Sevdiğim ve herkesin sevdiğini tahmin ettiğim şarkıları beraber dinlemek isterim.

1 0
paylaş
+1

ben genelde eski şarkıları dinledigim için hiçbir tanıdıgım o şarkıları bilmiyor yada pif o mu kaldı dinleyecek şeklinde yorum yapıyor mesela barış manço nun binboganın kızı diye bir şarkısı var hergün bir doz almazsam uyumam

1 0
paylaş
+1

Madem ben buldum benim benim benim ahahaha vermem tabii ki

1 0
paylaş
+1

bilinmeyen bir şarkı da olsa ben çok seviyorsam zaten sürekli dinlerim ve ben söylemesem bile onlar ben dinlerken illa ki duyar bir şekilde bana kalırsa söylerim ben ne olacak ki

1 0
paylaş
0

Ben çok sevdiğim şarkıyı paylaşırım. Hatta yeni hoşuma giden bir şarkı bulduysam sevgilime ve çok yakın arkadaşıma atarım. Onlarda dinlesinler isterim benim için bir sıkıntı olmaz. Müzik listemi paylaşmayı seviyorum.

0 0
paylaş
0

Sevdiğim ve çok bilinmeyen şarkıları arkadaşlarımla paylaşırım. Müzik zevki herkes için farklı olabilir ama bunu paylaşmaktan zarar gelmez. Belki daha sonra onun seninle paylaştığı şarkıyı çok seveceksin.

0 0
paylaş
0

Sevgi paylaştıkça çoğalır.Beğendiğim her şeyi paylaşırım.Beğenmediklerimi de ,tecrübelerimi de..Beğendiğim şarkıyı sevdiklerimle paylaşır beraber eğleniriz.Tek başına zevki çıkmıyor

0 0
paylaş
0

Paylaşırım bir sıkıntı olmaz sonuçta bir şarkı ne olur ki

0 0
paylaş
0

Ben çok sevdiğim bir iki arkadaşım dışında paylaşmak istemiyorum açıkçası.. Çünkü güzelim şarkıları ağızlarında sakız yapıp sağda solda uygunsuz durumlarda söylüyorlar bazen. Yani şarkıyı harcıyorlar sanki.. Benim bulduğum şarkının öyle herkes tarafından dinlenmesinden hoşlanmıyorum. İsterseniz bencillik deyin..

0 0
paylaş
+1

Evet paylaşırım. Sevdiğim şeyleri arkadaşlarımla paylaşırım ki onlar da benim aldığım hazzı alsınlar mutlu olsunlar. Sadece arkadaşlarımla değil tüm sevdiğim insanlarla paylaşırım ama zevklerimiz tutuyorsa.

1 0
paylaş
0

Sevdiğim şarkıları paylaşırım ,şarkılar sadece benim için değil ki herkes için.Ama benim beğendiğim şarkıları paylaştıklarım beğenir mi bilemem.Ben paylaşmasam bile başkaları paylaşır zaten istediğim kadar saklamaya çalışayım.İyi olan şarkı kendini duyurur herkese.

0 0
paylaş
0

Hiç beklemem anında paylaşırım hatta telefonla arar dinletirim bak yeni keşfettim diye.

0 0
paylaş
0

kendim dinlerim ve çok severim

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.