+1

Bence Öncelikle kalbi iyi olan bir insana tercih ederim kalbin iyi olsa da sesi ve görüntüsü çok çirkin de olabilir ama mutlaka bir şey gerekiyorsa ses insanın işine yaramaz ama iyilik güzellik insanın işine yarar

1 0
paylaş
+4

Hepsi olmasa da bazıları öyledir.Sesini duyduğun da sesi çok güzel gelir. Yüzüne baktıgın da arkana bakmadan kaçarsın. Sesi insani kendinden geçirir ama güzel değil dir kendi.

4 0
paylaş
+2

Bazen öyle de olabiliyor aslında ama her zaman da öyle olmayabiliyor. Bazı insanların hem yüzü güzel oluyor, hemde sesi. Ben o insanlardan biriyim:)

2 0
paylaş
+2

Herkes bir olmuyor. Bazı kişilerin sesi güzel olmuyor, kendisi güzel oluyor. Bazı kişilerin sesi güzel oluyor, kendisi güzel olmuyor. Bazıları hem sesi hem de kendisi güzel oluyor. Sesle kimin güzel olup olmadığını bilemeyiz.

+1

Olabilir ben güzel bir hanımım ama şarkı söylediğimde herkes kaçıyor ☺️

1 0
paylaş
+1

Sanmıyorum şimdi ki zaman da özellikle klipler ön planda olduğu için güzel kişileri seciyorlar özellikle gerçi güzellik göreceli bir kavram ama en basitinden yabancılara bakınca hem güzel hem mükemmel sesleri var tabi ses normal mi güzel yoksa oynanmış bir haldemi sunuluyor bilinmez ama doğal ve güzel sesi olan bazı kişilerde çirkin olabiliyor yinede önemli olan kalp güzelliği :)

1 0
paylaş
+2

Sesi güzel olan çirkin, sesi kötü olan güzel olur diye bir durum söz konusu olmaz.. Genelleme zaten yapılamaz ama sonuçta bir kritere de bağlanamaz.. Sesi de kendi de güzel olan yerli veya yabancı birçok isim sayılabilir.. Aynı şekilde sesi de kendi de kötü olan pek çok kişi görülebilir.. Ancak ben genel olarak şöyle düşünüyorum: Allah, bir açıdan cömert davranmadığı bir kuluna başka bir açıdan adeta telafi gibi algılanabilecek şekilde bir özellik ihsan ediyor..

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Aslında güzellikle sesin bir alakası yok

2 0
paylaş
0

sanırım yanlış bir düşünce sese bakarak karar vermemek gerekiyor insanın kendi davranışları yaptıkları herşeyden önemli

0 0
paylaş
+1

Böyle bir genelleme yanlış olur bence. Genellemelerden yana değilim.

1 0
paylaş
0

sesi güzel olan müslüm baba çirkinler kralıydı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler