+1

Tatlı adı üstünde hepimizin tatlı sevdiği çeşitler mutlaka vardır. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım sözümüzüde unutmayalım. Tatlıyı her nekadar sevsekte tatlımın zararları da var. Tatlının fazlası zarar olduğunu bilmeliyiz. Hepinizden ricam tatlı yerken fazlasına kaçmayalım. Yoksa sağlığımızla oynayabiliriz.

1 0
paylaş
0

Ben sütlü tatıları genellikle sevmiyorum, şerbetli tatlılar gerçekten tatlının hakkını veriyor mesela künefe, baklavave kadayıf tatlıları gerçekten sütlü tatlılara göre daha güzel ve daha çok damağa hitap ediyor.

0 0
paylaş
0

Şertbetli tatlılar yaa sütlüler kesmezz :)

0 0
paylaş
+1

Tatlıyla pek aram yok ama yersem arada tulumba tatlısı yiyorum yani şerbetli tatlılar

1 0
paylaş
0

Tatlı olsun yeterki şerbetli sütlü farketmez tabi dozajinda yenmeli ölçüyü kaçırmamalı çünkü şeker giren her gıda hem bol kalori yüklüyor vucuda hemde pek sağlıklı değil

0 0
paylaş
+1

İkisini de severim. Ama şerbetli tatlılara bayılırım. Ekmek kadayıfı, künefe, baklava gibi

1 0
paylaş
0

Şerbet veya süt arasında ki tek farklılık şeker oranlarının eşit olmaması sütün degerinin az olması şerbetin fazla olması ikisinin ise sıvı olan bir besin kaynagı olarak bilinmesi sütün daha fazla tüketilmesi sütlü tatlıların tavsiyesi olabilit şerbetin çok aşırı derece şeker oranı oldugundan tavsiyesi tüketilmesi az olarak bilinebilmektedir.

0 0
paylaş
0

Bence şerbetli tatlılar daha mükemmeldir mesela baklava fıstıklı Fındıklı farketmez revani mesela mükemmel olur kadayıf Üzerine de kaymak uyuyacaksın diyeceksin ama bizi yiyeceksin sütlü tatlılar Tabii ki.

0 0
paylaş
+1

Hem çok fazla kalorili olmasından ve hemde şerbetli tatlıları sevmiyor olmamdan dolayı sütlü tatlıları çok seviyorum. Özellikle sütlacı bir başka seviyorum.

1 0
paylaş
0

Kesinlikle sütlü

0 0
paylaş
0

Sütlü tatlılar daha hafif ve hoş

+1

Sütlü tatlılar daha çok hoşuma gidiyor.

1 0
paylaş
0

İkiside farketmez değişik tatlar tatmak güzeldir.

0 0
paylaş
0

Açık ara farka sütlü tatlı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.