+3

Şehir hayattı mı? Köy hayattı mı?

    -   Anket
3 0
8 yanıt   -  
+1

Şehrin kirliliğinden, kalabalığından ve gürültüsünden uzak olmak için köy hayatını tercih ederdim doğrusu, stresten ve gürültüden uzak tamamen samimi ve sıcak bir ortam için kesinlikle köy hayatını tecih ederdim.

1 0
paylaş
+1

Sessizlik doğallık seven için köy hayatı daha iyi olacaktır. Ama kalabalığı seven sürekli aktif durumda olmak isteyen bir kişi şehir hayatını tercih eder bence

1 0
paylaş
+1

Köy hayatı bence. Hepimiz köylerin doğallığını ve güzelliğini biliriz. Organikliğin dünyası oralar. Bu nedenler köylerimiz şehir hayatından dağa iyi olup güzel yaşanılacak yerlerdir.

1 0
paylaş
+2

Şehire işin varsa gideceksin işin yoksa oranın gürültüsünü çekmeye gerek yok.

2 0
paylaş
+1

Doğallığın merkezi köylerimizdir.

1 0
paylaş
+1

biraz şehir biraz köy ikisinden de kopmamak lazım.

1 0
paylaş
+1

sessizlik seven biriyim. onun için köy hayatı. şehrin kalabalığından karmaşasından uzak bi köy veya bağ evinde geçim derdi olmadan bi hayat yaşamak ne güzel olurdu.

1 0
paylaş
+1

Köy hayatı belli bir yaştan sonra zorunluluk gerektiren rahatlık içerir. Aslında daha iyi ve daha temiz bir yaşam vaat eder. Ama biz rahatımıza düşkün belli bir gelir altında yaşayamam diyerek kendimizi kodladığımız için belli bir yaşa kadar da şehir hayatını isteriz. Kimin aklında yoktur ki emekli olduktan sonra kimsenin olmadığı 1 2 köpek alıp bir köyde yaşamak. Bence çok güzel ve ferah bir hayal.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.